Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Kelyje į Panevėžio krepšinio lygos finalą pusfinaliuose susitiko BC „Jūsų Panevėžys“ ir „Viesulas“ bei „Rėkliai-Alaus mėgėjai“ ir KKK „Mindaugietis“ komandos. Pirmoje poroje intrigos buvo nebuvo jau nuo pirmojo kėlinio ir čia praėjusių metų čempionai tiesiu taikiniu nuvažiavo į lygos finalą nugalėdami „Viesulą“ rezultatu 88:56. Antroje poroje dramos netrūko, išsiaiškinti antruosius finalo dalyvius pagrindinio žaidimo laiko neužteko ir T. Taučiui („Rėkliai-Alaus mėgėjai“) pataikius vienintelį taiklų savo vakaro tolimą metimą ir išlyginus rezultatą komandos persikėlė į pratęsimą. Galimybė išplėsti pratęsimą panašu, kad įkvėpė veteranų komandą, kurie papildomas 5 minutes sužaidė geriau ir pasiekė pergalę rezultatu 82:89.

Kovoje dėl 3-osios vietos susitiko „Viesulas“ ir KKK „Mindaugietis“. Abi komandos turėjo atsitiesti po pusfinaliuose patirtų pralaimėjimų, tačiau tai nesutrukdė krepšinio žiūrovams padovanoti permainingą kovą dėl bronzos medalių. Pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą ir net po ilgosios pertraukos „Viesului“ atitrūkus į priekį dviženkliu skirtumu, paskutiniame ketvirtyje karių komanda dar buvo priartėjusi prie varžovų, tačiau užtikrinčiau pabaigą sužaidęs „Viesulas“ išlaikė pergalę savo rankose rezultatu 94:88.

Panevėžio krepšinio lygos finale susitiko BC „Jūsų Panevėžys“ ir „Rėkliai-Alaus mėgėjai“. Visą sezoną kaip nesunkiai įveikiama komanda kelyje į finalą varžovų vertinti veteranai, pateikė staigmeną nukeliavę iki kovos dėl pagrindinės taurės. Visgi, lygiavertės kovos čempionų titulą ginusiai BC „Jūsų Panevėžys“ ekipai jie pasiūlyti negalėjo. Jau pirmoje rungtynių pusėje dviženklį skirtumą užsitikrinęs BC „Jūsų Panevėžys“, antroje rungtynių dalyje leido abejoms komandoms mėgautis žaidimu ir finalas baigėsi rezultatu 97:77. Antrus metus iš eilės Panevėžio krepšinio lygos čempionais tapo BC „Jūsų Panevėžys“.