Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono

Į pabaigą keliauja pirmasis Panevėžio krepšinio lygos pirmojo etapo ratas. Liko sužaisti dvejos rungtynės tarp R. Sargūno SG ir „Neformato-Verslavitos“ bei Panevėžio r. Panevėžio balso ir Viesulo komandų, kurios buvo perkeltos į tolimesnį tvarkaraštį.

I-ojo etapo nugalėtojais tapo KKK „Mindaugietis“, surinkę 8 pergales iš 10. Galingai startavęs karių krepšinio klubas pirmąją nesėkmę patyrė tik gruodžio mėnesį netikėtai po pratęsimo nusileidę Panevėžio r. Panevėžio balso. Kariai turėjo tiek pat pergalių kaip ir antrojoje vietoje esantys KK „Bingo taksi“ krepšininkai, tačiau pastarieji tarpusavio varžybose turėjo pripažinti karių pranašumą. Abi komandos demonstruoja greitą krepšinį, todėl iššūkius joms sukelia varovai, žaidžiantys mažesnėse salėse. Visai čia pat rikiuojasi lygos veteranai „Rėkliai – Alaus mėgėjai“, turintys taip pat 8 pergales, tačiau nusileidę abejoms aukščiau esančioms komandoms. Veteranai visas likusias komandas, esančias žemesnėse lentelės pozicijose nugalėjo, todėl išlieka pavojingi konkurentai kovoje dėl reguliaraus sezono nugalėtojo vardo.

4 lentelės vietą užima KK „Draugai“ komanda, kuri pasiekė 7 pergales iš 10, tačiau į rungtynes renkasi ne stabiliai sudėtimi, todėl ir rezultatai yra svyruojantys. Sunkią pergalę iškovoję prieš R. Sargūno SG auklėtinius, dviženklius skirtumu laimi prieš sąlyginai stipresnius varžovus, todėl nuspėti kaip toliau jiems seksis yra sudėtinga.  Iškart po jų rikiuojasi praėjusių metų čempionai BC „Jūsų Panevėžys“, kurie turi vos 6 pergales iš 10. Sunkiai sezoną pradėję čempionai, į kovas sugrįžo prieš pat šventes, susirinkę pagrindinius komandos žaidėjus ir iškovoję dvi svarbias pergales prieš KKK „Mindaugietį“ ir „Viesulą“. Tik įdomu, kokia sudėtimi komanda rungtyniaus toliau, sezono starto ar „čempioniška“?

Kiek žemiau lentelėje rikiuojasi „Viesulas“ ir Panevėžio r. Panevėžio balso komandos, kurios turi po 5 pergales bei kurių I-ojo rato susitikimas yra nukeltas į tolimesnę datą. Taigi, labai panašaus pajėgumo komandos aiškinsis, kuri iš jų yra stipresnė jau tarpusavio susitikime, kuris leis kilstelėti laipteliu turnyrinėje lentelėje.

Sunkiausiai šiame sezone pergales sekasi rinkti likusioms 4-ioms komandoms, kurios turi po 1-2 pergales, bei yra konkuruojančios tarpusavyje. Taip pat nėra sužaistas susitikimas tarp R. Sargūno SG ir „Neformato-Verskavitos“ komandų, kuris leis vienai komandai atsiplėšti nuo lentelės apačios. Po vieną vienintelę pergalę turinčios „Roquette Amilina“ ir „VT“ komandos, užima 10 ir 11 vietas.

Komentarai:
Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.