Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Pasibaigus 2021/2022 m. Panevėžio krepšinio lygos pirmajam ratui, lyderio pozicijas užima BC „Jūsų Panevėžys“ komanda. Ši komanda laimėjo visas 11 žaistų rungtynių ir liko neįkandama kitiems lygos varžovams. BC „Jūsų Panevėžys“ pasikeitusį komandos branduolį sudaro du lyderiai- D. Griškėnas ir T. Buinauskas, kurie įneša bene didžiausią indėlį į komandos rezultatus, renkant vidutiniškai po 98 taškus per rungtynes ir yra viena rimčiausių pretendenčių į čempionų titulą.

 

Romeogym
Romeogym

Antroje lentelės vietoje „Romeogym“ komanda, kuri patyrė du pralaimėjimus. Visgi savo pozicija lentelėje „Romeogym“ negali būti tokia užtikrinta kaip viena iš lygos lyderių, nes siekiant pergalių teko nemažai pavargti, sužaidžiant keleto pratęsimo pareikalavusias rungtynes. Komanda žaidžia banguotai, nors turi ganėtinai stiprų atsarginių žaidėjų suolelį, o lyderiu gali būti bet kuris žaidėjas. Treneriui Ž. Valuckiui reikės įdėti nemažai pastangų styguojant komandos žaidimą, nes ant kulnų lipa visai čia pat esančios lentelės kaimynės.

Trečioje ir ketvirtoje lentelės vietoje rikiuojasi „Bingo taksi-Carglass“ ir „Viesulas - Rezus“ komandos, turinčios lygų pergalių skaičių. Tarpusavio susitikime triumfavo „Bingo taksi-Carglass“, tačiau panašu, kad kol kas šioms komandoms yra svarbus kiekvienas taškas. Abi komandos turi aiškius savo ekipų lyderius – J. Četkauską ir D. Kasarauską, kurių pasirodymai vaidina didelė rolę kovoje dėl pergalių. 

 

Bingo taksi - Carglass
Bingo taksi - Carglass

Kiek žemiau rikiuojasi KK „Draugai“ ir „Rėkliai-Alaus mėgėjai“, taip pat turintys po vienodą pergalių skaičių – 7. Nors komandoms ir teko dažniau pralaimėti, tačiau abi turi pergalių prieš aukščiau už save stovinčias komandas, todėl jų pozicija lentelės viduryje tikrai nėra galutinė. Jei KK „Draugai“ komandos žaidimo stabilumas nieko nestebina, tai „Rėkliai-Alaus mėgėjai“ šį sezoną stebina savo drausme atvykstant į rungtynes. Keista matyti, kai komanda „turi“ atsarginį suolelį ir nereikia žaisti be keitimų.

Antra turnyrinės lentelės dalis prasideda „Panevėžio balsas“ komandos pozicija, kuri yra pasiekusi 5 pergales, tačiau patyrusi jau 6 pralaimėjimus. Solidžiu amžiaus vidurkiu pasižyminti komanda kartu naudojasi ir pagrindiniu savo pranašumu prieš kitas ekipas – patirtimi žaidžiant kartu, todėl dauguma jų susitikimų baigdavosi ne tokiais triuškinančiais pralaimėjimais, kokius tekdavo patirti kitiems.

Aštuntą vietą užima sugrįžęs KKK „Mindaugietis“. Visgi, kelią į pergales jiems kol kas surasti sunku, komanda bent jau kol kas žaidžia žemiau savo galimybių. Tačiau žinant karių charakterį, ir tai, kad komanda anksčiau dažnai pasižymėdavo solidžiu pasirodymu, galima tikėtis, kad ji atras savąjį žaidimą ir kils į lentelės vidurį bei atkrentamosiose kovose parodys savo tikrąjį pajėgumą.

 

KKK Mindaugietis
KKK Mindaugietis

Toliau rikiuojasi vis rečiau pergalės skonį pajuntančios komandos – su trimis pergalėmis „VT“ ir „Neformatas – Verslavita“ komandos. „VT“ komanda labiausiai priklauso nuo tolimų metimų, nes tai viena daugiausiai tritaškių išmetanti komanda. Bet panašu, kad per pirmojo rato kovas komandos metikų taikikliai nebuvo „prišaudyti“, todėl teko nusileisti daugumai varžovų. Visiškai priešingą krepšinį demonstruoja „Neformatas – Verslavita“, kuris išmeta mažiausiai tolimų metimų lygoje, tačiau ir dvitaškių metimų pataikymas yra priešpaskutinis. Todėl komandos vienintelis būdas užkopti keliais laipteliais aukščiau lentelėje – gerinti metimų iš žaidimo taiklumą.

Vos vieną pergalę pasiekusi KK „Pamėtom“ ekipa, užima 11 – ąją vietą. Varžovai šį sezoną komandai tikrai sunkiai įkandami, kadangi vos 2 iš 11 varžybų baigėsi vienženkliu skirtumu. Paskutiniai rikiuojasi „Specagra“, kurie patyrė visus 11 pralaimėjimų. Pažymėtina tai, kad susitikimų rezultatų skirtumai yra mažesni nei KK „Pamėtom“, komanda dažnai būna arčiau pergalės, tačiau jos pasiekti taip nei karto nepavyko. 

 

 

Komentarai:
Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.