Savaitė prasidėjo lengva „Neformatas-Verslavita“ komandos pergale prieš vos penkiese susirinkusią „Kvieta“ ekipą. Jau per pirmąsias dvi minutes svečiai susikrovė dviženklę persvarą, kurią vėliau tik didino. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:98. Prie pergalės svariai prisidėjo ir tolimais metimai išsiskyrė Gediminas Kurlenskas, pataikęs net 6 tritaškius, o rezultatyvumu išsiskyrė Irmantas Bžėskis, surinkęs 32 taškus. Kaip ir ankstesniame susitikime taip ir dar kartą „Daviska“ ir „Plius Minus“ komandų akistatoje netrūko intrigos. Visgi, abu kartus pergalę šventė „Daviska“. Ilsėtis komandos išėjo esant lygiam rezultatui, tačiau trečiajame kėlinyje „Plius Minus“ surengė netikėtą spurtą išsiverždama 7 taškais į priekį. Panašu, kad tame kėlinyje žaidėjai paliko visas savo jėgas, kadangi per likusias 10 minučių pelnė vos 10 taškų ir ne tik varžovams leido juos pavyti, tačiau ir atidavė taip trokštamą pergalę, rezultatu 75:71.
Antradienį KK „Draugai“ privalėjo pripažinti jaunimo pranašumą. Itin permainingose rungtynės baigėsi rezultatu 90:87. R. Sargūno SG-2 krepšininkai startavę kiek silpniau, jau antrame kėlinyje ne tik pavijo varžovus, bet ir įsiveržė į priekį. Visgi, lengvos pergalės KK „Draugai“ atiduoti neketino ir sužaidė puikų trečią kėlinį laimėdami jį net 23 taškų skirtumu. Tačiau kaip švytuoklė vykusiose rungtynėse paskutinis ketvirtis priklausė jaunimui, kuris jį laimėjo 19 taškų. Rezultatyviausiai tą vakarą žaidė Mykolas Čiuikinas, pelnęs 31 tašką. Jokios intrigos ir lengvą pergalę pasiekė „Panevėžio balsas“, kuris nugalėjo „Taškas“ ekipą. Pasipriešinti „Taškas“ sugebėjo tik pirmajame kėlinyje, kurį komandos sužaidė lygiosiomis. Likusi rungtynių laiką „Panevėžio balsas“ kontroliavo varžybas ir iškovojo pergalę rezultatu 70:48.
Trečiadienį į akistatą stojo dvi skirtingos komandos – jaunimas ir veteranai, o dvikova pareikalavo ne tik daug emocijų, bet ir pratęsimo. Pirmoje rungtynių dalyje komandos ėjo koja kojon ir nei vienai nepavyko susikrauti reikšmingo pranašumo. Visgi, po ilgosios pertraukos kiek sėkmingiau pavyko sužaisti R. Sargūno SG-1, tačiau kovingai nusiteikę „Rėkliai-Alaus mėgėjai“ nesiruošė atiduoti pergalės, todėl komandos iškeliavo į pratęsimą. Po itin atkaklios kovos pratęsime, nedideliu skirtumu pergalę šventė jaunimas, rezultatu 91:87. Rezultatyviausiai komandose sužaidė Titas Matevičius ir Rimantas Mincė, pelnę po 26 taškus.
Ir jau kitą dieną „Rėkliai-Alaus mėgėjai“ stojo į akistatą su kita jaunimo komanda, šįkart PKKSC. Prariję vakarykštį kartėlį veteranai susikaupė ir sugebėjo iškovoti svarbią pergalę. Puikiai pradėję „Rėkliai-Alaus mėgėjai“ jau pirmame kėlinyje įgijo 16 taškų pranašumą, tačiau per kitas 10 minučių jį iššvaistė iki vos 4. Antroje rungtynių dalyje vyko atkakli kova, tačiau kiek geriau sužaistas paskutinis ketvirtis atnešė pergalę „Rėkliai-Alaus mėgėjai“ komandai rezultatu 77:72. Tikra rezultatyvumo bomba laukė jau kitose vakaro rungtynėse, kur susitiko „Vėjas“ ir „Shotas-Karčema“ komandos. Čia svečiai laimėjo dvigubu taškų skirtumu – 62:124. „Vėjas“ ekipai vėl itin nesėkmingas buvo antrasis ketvirtis, o nugalėtojai savo pranašumą įrodinėjo nuo pirmų minučių. Neįtikėtiną pasirodymą surengė Daivaras Dulkė, pelnęs net 55 komandos taškus. Puikus pareiškimas į mėnesio rezultatyviausio žaidėjo titulą, linkime ne prastesnių šio mėnesio pasirodymų.
Savaitę užbaigė penktadienį įvykęs susitikimas tarp „Viesulas REZUS-Bingo taksi“ ir „Romeogym“ komandų. Kaip ir buvo tikėtasi, intrigos čia nebuvo sukurta ir „Viesulas REZUS-Bingo taksi“ pasiekė lengvą pergalę. Jau per pirmąsias 10 minučių šeimininkai susikrovė užtikrintą ir saugia 16 taškų persvarą, kuri leido jiems atsipalaiduoti likusį rungtynių laiką bei iš lėto didinti pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 98:69.