Dar dvi "Bangenė/Aivera" pergalės ir įsibegėję KK "Pamėtom"

2019-03-05 12:01
Justas Četkauskas ir Ieva Šedurskaitė
Nuotr.:

Pirmadienis prasidėjo „MBP Fortūna“ ir „SHOTAS“ komandų dvikova. Čia, po skaudaus pralaimėjimo atsitiesę „SHOTAS“ komandos vyrai, pasiekė pergalę rezultatu 62:81. Pirmajame kėlinyje svečiai sugebėjo įsiveržti į priekį dviženkliu taškų skirtumu ir likusį rungtynių laiką jiems pakako išlaikyti savo turimą pranašumą. Čia rezultatyvias rungtynes sužaidė Kipras Kazilas, pelnęs 23 taškus. Na, o pirmojo savaitės šimtuko ilgai laukti neteko. Jau kitose vakaro rungtynėse „Kvieta“ pasiekė pergalę rezultatu 115:62, nugalėdami „Plius Minus“ ekipą. Pastariesiems tokie itin skaudūs pralaimėjimai persekioja jau ne pirma savaitė. Čia šeimininkai visus ketvirčius laimėjo dviženkliu skirtumu, tik paskutinį 9 taškų skirtumu. Nesustabdomai žaidė Mantas Rutkauskas, surinkęs 28 taškus. Arti kito šimtuko buvo Sporto centro auklėtiniai, kurie tą vakarą pasiekė pergalę rezultatu 99:73 prieš BC „Jūsų Panevėžys“. Pirmoje rungtynių dalyje „PKKSC – 2 (2002)“ susikrovė net 20 taškų pranašumą, kas leido atsipalaiduoti antroje rungtynių pusėje. Visi, jaunimui nepavyko sustabdyti puikiai po krepšiu žaidusio Artūro Narbuto ir pelniusio net 25 taškus.

Jau antradienį tikra kova užvirė tarp „Panevėžio balsas“ ir „Viesulas – Rezus“ komandos. Lyderio pozicijas užimanti „Viesulas – Rezus“ komanda, ir šįkart iškovojo dar vieną pergalę, rezultatu 85:92. Nuo pirmųjų minučių komandos rimtai susirėmė, ir nebuvo aišku, ar joms užteks 40 minučių išsiaiškinti nugalėtoją.  Visgi, šiek tiek geriau sužaistas antrasis ketvirtis leido svečiams pasiekti sunkią pergalę. Rezultatyvumu išsiskyrė net trys žaidėjai, pelnę po 27 taškus – Arnas Samulionis, Donatas Kasarauskas ir Rokas Rolis.

Trečiadienį dar kartą nustebino ir rimtą iššūkį metė KK „Draugai“, šįkart „Bangenė/Aivera“ ekipai. Jau įsirašę netikėtų pergalių į savo sąskaitą, dar vienos pasiekti šeimininkams nepavyko, tačiau azarto rungtynėse netruko. Išeinant į ilgąją pergalę KK „Draugai“ dar turėjo 5 taškų pranašumą, o nervus vicečempionams tampė ir po pertraukos. Tik puikiai sužaistas paskutinysis ketvirtis „Bangenė/Aivera“ komandai leido pasiekti pergalę rezultatu 84:92.  Puikias rungtynes sužaidė Tadas Sniceris, kuris pelnė 27 taškus. Tą patį vakarą susitiko ir BC „Jūsų Panevėžys“ ir „Taškas“ komandos. Čia dar kartelį be pergalės liko pastaroji ekipa. Visus ketvirčius laimėję šeimininkai pasiekė lengvą pergalę rezultatu 88:46, o rezultatyviausiai žaidė Dovydas Laurenčikas, surinkęs 27 taškus. Vakarą užbaigė „PKKSC – 1 (2001)“ ir „Neformatas“. Čia nugalėtojas paaiškėjo tik paskutiniame ketvirtyje, kadangi po trijų kėlinių komandas skyrė vos 1 taško skirtumas. Visgi, tikrą šturmą surengęs jaunimas sugebėjo laimėti kėlinį dviženkliu skirtumu ir pasiekti pergalę rezultatu 70:60. Didžiausią taškų indelį rungtynėse surinko Saulius Steponavičius – 21 taškas.

Jau ketvirtadienį į akistatą stojo nesenai susitikę „Bingo taksi“ ir „Alaus mėgėjai – Rėkliai“. Pirmajame tarpusavio susitikime pergalę šventė veteranai, tačiau šįkart revanšą pasiekė šeimininkai, rezultatu 65:57. Čia pirmi trys ketvirčiai baigdavosi lygiu, arba vos kelių taškų skirtumu. Lemtingu tapo paskutinysis kėlinys, kurį „Bingo taksi“ sugebėjo laimėti dešimties taškų skirtumu ir pasiekti pergalę. Rezultatyviausiai žaidė Džiugas Pelaitis, pelnęs 20 taškų. Į pergalių kelią KK „Pamėtom“ toliau veda naujokų duetas – Tadas Kirdeikis ir Matas Lukminas, kurie kartu pelnė 52 taškus iš 101. Nuo pat pradžių šovę į priekį svečiai pasiekė pergalę rezultatu 56:101 prieš „Vėjas“ ekipą.

Savaitgalis buvo itin nerezultatyvus, „Adorma – roletai Jums“ ir „Bangenė/Aivera“ komandų susitikimas baigėsi rezultatu 53:60, svečių komandos naudai. Pirmoji rungtynių dalis priklausė šeimininkams, puikiai startavę jie dar pirmajame kėlinyje įsiveržė į priekį, o į ilgąją pertrauką iškeliavo su 15 taškų pranašumu. Visgi, ilgai šis pranašumas neužsibuvo, neįtikėtiną spurtą suorganizavusi „Bangenė/Aivera“ trečiąjį ketvirtį laimėjo net 4:22, ir įsiveržė į priekį. Paskutiniame ketvirtyje svečiai įtvirtino savo pergalę, o rezultatyviausiai žaidė Benas Nakutis, surinkęs 15 taškų.