Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Pirmadienis sporto centro auklėtiniams buvo sėkmingas. „PKKSC II“ rezultatu 76:108 pasiekė pergalę prieš  „Taškas“ ekipą. Antrąjį ir trečiąjį ketvirčius puikiai sužaidęs jaunimas taikosi patekti į didžiąją taurę. Daugiausiai taškų pelnė K. Kenešis - 21 taškas. Kita Sporto centro auklėtinių pergalę buvo pasiekta prieš „MBP Fortūna“ komandą. Čia lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, kur svečiai įgijo dviženklę persvarą ir palenkė rungtynes į savo pusę. „PKKSC I“ pasiekė pergalę rezultatu 70:86, o rezultatyviausiai vėl žaidė B. Aleliūnas, surinkęs 32 taškus. Dar vieną lengvą pergalę pasiekė „Bingo taksi“ komanda, kuri rezultatu 69:104 nugalėjo „Plius Minus“. Čia dar pirmajame kėlinyje spurtavę svečiai ir toliau nemažino tempo bei tik didino savo pranašumą. Lukas Liubavičius buvo rezultatyviausias šiose rungtynėse, pelnęs 24 taškus.

„Panevėžio balsas“ patyrė triuškinamą pralaimėjimą prieš „Bangenė/Aivera“ komandą. Savojo žaidimo niekaip neradę ir pirmajame kėlinyje vos 8 taškus pelnę šeimininkai, tuo tarpu svečiams leidę pelnyti net 28, pripažino varžovų pranašumą rezultatu 57:101. Net 5 iš 6 žaidėjų nugalėtojų gretose surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo T. Mincė su 32 taškais. Aršios kovos, kaip ir buvo galima tikėtis, sulaukėme susitikime tarp „BC Žilvinas“ ir „Adorma - roletai Jums“ komandų. Kova vyko gana lygi, ir tik didesniu skirtumu laimėtas pirmasis kėlinys leido šeimininkams pasiekti tokią svarbią pergalę rezultatu 87:81 ir užsitikrinti pirmąją vietą A grupėje bei pergalingai užbaigti pirmąjį kovų etapą. Be pralaimėjimų toliau keliaujantis „KKK Mindaugietis“ paliko be pergalių žengiančius „BC Jūsų Panevėžys“ krepšininkus. Čia pirmąjį kėlinį laimėję svečiai, turbūt supykdė karius, kadangi antrasis ketvirtis sužaistas 33:13 „KKK Mindaugietis“ naudai. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:78, o rezultatyviausiai žaidė A. Narbutas, surinkęs 26 taškus.

Trečiadienio rungtynėse intriga laikėsi pirmuosius du kėlinius. Čia susitiko „KK Draugai“ ir „Viesulas – Rezus“ komandos. Į ilgąją pertrauka komandos išėjo esant vos dviejų tašku skirtumui šeimininkų naudai, tačiau puikiai sužaistas trečias kėlinys nukalė pergalę „KK Draugai“ ekipai, rezultatu 93:77. Rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Vaičikauskas, pelnęs 23 taškus.

Ketvirtadienį „MBP Fortūna“ sutriuškino „KK Pamėtom“ krepšininkus rezultatu 48:74. Čia nugalėtojas išsisprendė dar per pirmąsias 10 minučių, kai svečiai susikrovė dviženklį pranašumą. Su šia pergale „MBP Fortūna“ toliau demonstruoja, kad jie rimtai nusiteikę kovoti didžiojoje taurėje kitame etape, kadangi dalina 2-3 vietas B pogrupyje. Rezultatyviausiai tądien žaidė B. Simanavičius, surinkęs 20 taškų. „Vėjas“ ir toliau neranda kelio į pergalę ir dar kartą nusileido varžovams, šįkart „SHOTAS“ komandai. Čia kaip ir ankstesnėse vakaro rungtynėse, dviženklis taškų skirtumas buvo pasiektas dar pirmajame ketvirtyje ir intriga į rungtynes nebegrįžo. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:92, o daugiausiai taškų surinko K. Lapatinskas – 27.

Užtat sekmadienis pateikė pirmą sensaciją – praėjusių metų čempionai nusileido veteranų komandai. Galingai sužaisti antrasis ir trečiasis ketvirčiai „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ komandai leido ne tik persverti rezultatą į savo pusę , bet ir susikrauti solidžią 18 taškų persvarą. Paskutiniame kėlinyje atsilaikę veteranai pasiekė pergalę prieš „Lauda Motors – Euforija“ rezultatu 73:86. Rezultatyviausiai žaidė 26 taškus pelnęs S. Rauckis. Kitose dienos rungtynėse viskas klostėsi pagal galimą nuspėti scenarijų – čia „Bangenė/Aivera“ pranoko „Plius Minus“ komandą. Visgi, pirmoji rungtynių dalis palankesnė buvo svečiams, kurie į ilgąją pertrauką sugebėjo išsinešti net 8 taškų pranašumą. Tačiau nesustabdomai antroje rungtynių pusėje žaidę šeimininkai pergalę pasiekė rezultatu 103:77. Rezultatyviausiai žaidė 28 taškus pelnęs D. Stankevičius.