Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono

Panevėžio krepšinio B Lygos aštuntfinalių prognozės

2018-03-21 08:54
Justas Četkauskas ir Ieva Šedurskaitė
Nuotr.:

Panevėžio krepšinio B Lygos aštuntfinalių prognozės

Baigėsi reguliarusis Panevėžio krepšinio B lygos sezonas. Šioje sezono stadijoje geriausiai sekėsi "BC Žilvinas" ir "Sakalas - Švyturys" komandoms. Tačiau žengiančioms komandoms į atkrintamąsias viskas prasideda iš naujo. Primename, jog tiek aštuntfinaliuose tiek ketvirtfinaliuose bus žaidžiama iki dviejų pergalių.

B lygos aštuntfinalių prognozė

„BC Žilvinas“ – „Plius Minus“

Turbūt tai viena iš nedaugelio porų, kur favoritas daugiau nei aiškus. Tai atspindi reguliariojo sezono rezultatai. Tikėtina, jog serija baigsis greitai ir jos rezultatas bus 2-0 „BC Žilvinas“ komandos naudai.

„KK Draugai“ – „Panevėžio balsas“

Ši pora kelia labai daug klaustukų. Nors ir „KK Draugai“ reguliariajame sezone iškovojo daugiau pergalių už savo varžovus, tačiau jų oponentai turi daugiau patirties tokiose varžybose. Greitis prieš patirtį taip galima apibūdinti šią porą. Lemiamas faktorius šioje serijoje gali būti namų aikštės pranašumas kurį turi „KK Draugai“ komanda. Ir visgi spėjama jog serija turėtų užtrukti ir rezultatu 2 – 1 savo pranašumą įrodys „KK Draugai“.

Daviska“ – „SHOTAS“

Ši pora pernelyg daug klaustukų lyg ir nekelia. Pirmosios komandos legionierių desantas čia turėtų dėti lemiamą tašką. Prisijungus legionieriams „Daviska“ komandos meistriškumas pranoksta „SHOTAS“ komandą. Norint „Daviska“ komandai kuo greičiau baigti seriją, ką mes ir pranašaujame, bus vienas iš uždavinių pristabdyti Aurimą Ramošką ir Joną Pilipavičių kurie demonstruoja tikrai puikų žaidimą šiame sezone. Spėjama, kad serija baigsis 2 – 0 „Daviska“ komandos naudai.

„Via Ludus“ – „PKKSC – II“

Ketvirtoji atkrintamųjų pora žadą nemažą intrigą. Ar „Via Ludus“ pakaks negausiai susirenkančio atsarginio suolelio prieš greitą žaidimą demonstruojančius sporto centro auklėtinius. Sporto centro auklėtinių greitis ir daugybė metamų tolimų metimų yra lemiamas faktorius šioje poroje. „Via Ludus“ pranašumas, tai protingas žaidimas remiantis daugiausiai aukštaūgiais. Daug ką serijoje nulems ar pavyks sustabdyti Sigitą Dėksnį ir Andrių Ališauską sporto centro auklėtiniams po krepšiais. Šiai porai spėjamas rezultatas 2 – 0 „Via Ludus“ ekipos naudai, bet tikrai nebus staigmena jei sporto centro auklėtiniai iškovos ir bent vieną pergalę.

„KK Aukštaitija – „R. Sargūno SG/ PKKSC – III“

Šioje poroje kaip ir turėtų būti viskas aišku, susitinka antroji A pogrupio komanda ir septintoji B pogrupio komanda, tačiau tikrai taip nėra. Tikėtina, jog šią serija gali nulemti aktyvi asmeninė bei aikštės gynyba, kas nėra paranku „KK Aukštaitijai“. Uraganiškas puolimas ir daug pelnomų taškų turėtų sukelti nemažai sunkumų pirmajai komandai. Be to pastaruoju metu trumpas „KK Aukštaitija“ komandos atsarginių žaidėjų suoliukas vargu ar pajėgs atsilaikyti prieš visada pilną ir pasiruošusį žengti į kovą jaunimą. Spėjama, jog šioje poroje gali būti staigmena ir prireikus trijų rungtynių  2 – 1 pranašaujama pergalė „R. Sargūno SG/ PKKSC – III".

"Viesulas - Rezus" - "Fortūna"

Ši pora yra sunkiai prognozuojama, visgi tai daryti priverčia labai nestabilus ir nenuspėjamas "Fortūna" komandos žaidimas. Visgi Favoritais čia daugiau ar mažiau yra laikomas "Viesulas - Rezus" kuris turi žaidėjus su patirtimi tokiuose mūšiuose. Turbūt didžiausi klausimai kyla ar "Fortūna" komandai pavyks sustabdyti Donatą Kasarauską ir Roką Rolį kurie yra tie žaidėjai aplink kuriuos yra lipdomas visas komandos žaidimas. Didelė reikšmė yra namų salės pranašumas kuri taip pat turi "Visulas - Rezus", tad spėjama jog serija baigsis 2-1 pastarosios komandos naudai.

"Alaus mėgėjai - Rėkliai" - "Vėjas"

Dar viena pora kur turbūt prireiks visų trijų rungtynių išsiaiškinti kas žengs į ketvirtfinalį. "Alaus mėgėjai - Rėkliai" yra sunkiai nuspėjama komanda, dėl nepastovaus žaidėjų rinkimosi į rungtynes, daug ką lems ar šioje serijoje prie jų prisijungs Tomas Taučius ir Kęstutis Jurgelevičius. "Vėjas" kaip jau įprasta daugelį metų atkrintamosiose yra labai priklausoma komanda nuo Roberto Puzino kurio rodikliai atkrintamosiose ženkliai pakyla nei yra reguleriajame sezone. Visgi spėjama, jog 2 - 1 seriją laimės ir į kitą etapą žengs "Alaus mėgėjai - Rėkliai" komanda.

"Sakalas - Švuturys" - "Taškas"

Šioje poroje kaip ir viskas yra daugiau negu aišku. Galingai žaidžiantys "Sakalas - Švyturys" komandos kolektyvas turėtu nesusidurti su problemomis prieš savo varžovus ir serija baigti per pirmąsias dvejas rungtynes. "Taškas" komanda turėtų pasistengti ir pakovoti dėl pergalės bent namų aikštelėje, kur jie demonstruoja tikrai neblogą krepšinį. Spėjama, kad serija baigsis 2 - 0 favoritų naudai.

 

 

Komentarai:
Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.