Baigėsi B lygos reguliarusis sezonas

2018-03-19 22:50
Justas Četkauskas ir Ieva Šedurskaitė
Nuotr.:

Pirmadienį B lygą pradėjo „R. Sargūno SG/PKKSC-3“ ir „Sakalas – Švyturys“ komandos. Čia nuo rungtynių pradžios savo pranašumą vis didino svečiai. Per tris kėlinius sugebėję susikrauti net 22 taškų pranašumą, paskutiniame ketvirtyje „Sakalas – Švyturys“ šiek tiek atsipalaidavo. Rungtynės baigėsi rezultatu 89:101, o rezultatyviausiai žaidė Artūras Jurgelionis, surinkęs 28 taškus.

Kitose vakaro rungtynėse vos penkiese susirinkusi „BC Žilvinas“ komanda turėjo pripažinti „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ komandos pranašumą. Tragiškai sužaistas pirmasis kėlinys pakišo koją šeimininkams. Nors antrajame kėlinyje jiems pavyko priartėti prie varžovų, tačiau paskutiniame ketvirtyje pritrūko jėgų ir veteranai pabėgo tolyn iškovodami pergalę rezultatu 70:82. Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Mantas Klezys, pelnęs 21 tašką.

Antradienį susitiko „Panevėžio balsas“ ir „Taškas“. Šeimininkai nuo pirmųjų minučių įrodė, kad tą vakarą yra geresni nei varžovai ir dar pirmame kėlinyje susikrovę 18 taškų pranašumą jį palaipsniui tik didino. Galiausiai buvo pasiekta pergalė net 30 taškų skirtumu – 86:56. Rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Bugys – 16 taškų.

Jau kitą dieną „Taškas“ stojo į dar vien kovą, tačiau patyrė dar vieną nesėkmę šią savaitę – 78:68 nusileido „PKKSC – 2 (2001)“. Nors trečiajame kėlinyje svečiai dar buvo surengę spurtą ir netgi persvėrę rezultatą, tačiau to iškovoti pergalei neužteko. Puikiai sužaidė Benas Navikas, kuris pelnė 27 taškus.

Dar savaitės pradžioje patyrę skaudžią nesėkmę „R. Sargūno SG/PKKSC-3“ atsitiesę ir ketvirtadienį palaužė 78:94 „SHOTAS“ komandą. Čia rungtynių pradžia žadėjo intrigą, tačiau jau antrajame kėlinyje jaunimas po truputį pabėgo į priekį, o po ilgosios pertraukos savo pranašumą tik didino. Rezultatyviausiai žaidė J. Pilipauskas, surinkęs 28 taškus.

„Daviska“ neturėjo vargo su „Neformatu“. Nesudėtingą pergalę pasiekė šeimininkai dominuodami po krepšiais ir nesulaukdami ten pasipriešinimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 89:68, o rezultatyviausiai žaidė 23 pelnęs Irmantas Bžėskis.

„Viesulas – Rezus“ pavyko nukauti „Sakalas – Švyturys“ komandą. Kaip retas svečias pasirodęs Rokas Rolis surinkęs 31 tašką padėjo svečiams nukalti pergalę rezultatu 72:82. Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai dar turėjo 3 taškų pranašumą, tačiau jį iššvaistę ir leido varžovams pabėgti 10 taškų į priekį.

Paskutinę reguliariojo sezono savaitę pradėjo „R. Sargūno SG/PKKSC-3“ ir „KK Pamėtom“ komandos. Čia pirmasis kėlinys priklausė svečiams, tačiau toliau viskas persivertė aukštyn kojomis ir antrajame ketvirtyje persvėrę rezultatą į savo pusę pergalės iš rankų ne be paleido. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:58, o puikiai žaidęs K. Kenešis surinko 22 taškus.

Ir paskutinį tašką dėjo „Panevėžio balsas“ nugalėdamas „PKKSC-2 (2001)“ rezultatu 86:77. Jau pirmajame kėlinyje į savo rankas paėmę iniciatyvą šeimininkai ją išlaikę visą pirmą rungtynių dalį. Visgi, netikėta spurtą surengęs jaunimas trečiajame kėlinyje išlygino rezultatą ir rungtynių baigtis sprendėsi paskutiniajame kėlinyje, kur stipresni buvo „Panevėžio balsas“ atstovai. Rezultatyviausiai žaidė Deividas Labanavičius, surinkęs 20 taškų.