Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Pirmosiose B lygos savaitės rungtynėse „Taškas“ namuose nesugebėjo pasipriešinti „BC Žilvinas“ kolektyvui. Šiose rungtynėse viskas išsisprendė jau pirmajame ketvirtyje, kurio metu „BC Žilvinas“ įrodė tikrąjį savo pranašumą ir laimėjo ketvirtį net 3:28. Ties šiuo kėliniu atrodo rungtynės ir baigėsi, svečiai iškovojo lengvą pergalę 44:76.

„Taškas“: Algirdas Daraškevičius 12 taškai.

„BC Žilvinas“: Egidijus Daukšys 22, Justinas Pomeckis 18 taškųai

„PKKSC – II“ neatsilaikė prieš „Daviska“ komandą. Čia rungtynės vyko ganėtinai permainingai ir atkakliai. Lemiamas lūžis visgi įvyko antrojo rungtynių dalyje. Šeimininkai tiesiog sustojo puolime, o jų varžovai tuo pasinaudojo. Antroji rungtynių dalis sužaista 19:33. Ir „Daviska“ iškovoja dar vieną pergalę 55:70.

„PKKSC – II“: Lukas Dubikaltis ir Benas Aleliūnas po 18 taškai.

„Daviska“: Darius Balčiūnas 20 taškai.

„Plius Minus“ neatsilaikė prieš galingai atrodžiusius „KK Draugai“ komandos atstovus. Kaip ir buvo galima tikėtis, rungtynės klostėsi sava linkme. Svečiai laimėjo visus keturis ketvirčius ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu 56:85.

„Plius Minus“: Donatas Stankevičius 23 taškai.

„KK Draugai“: Andrius Lukašiūnas 32, Tadas Sniceris 16 taškai.

Paskutinėse savaitės rungtynėse susitiko vieni iš didžiausių pretendentų  į B lygos medalius. „Sakalas – Švyturys“ namuose priėmė „KK Draugai“ komandą. Čia kova vyko atkakli visas 40 minučių, iniciatyva  svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę. Po dviejų kėlinių 9 taškų persvarą  turėjo šeimininkai, tačiau jau trečiajame kėlinyje „KK Draugai“ ją pradėjo mažinti. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau tik 3 taškai. Visgi, paskutinį kėlinį geriau sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 79:73.

„Sakalas – Švyturys“ : Mindaugas Jakšys 24 taškai.

„KK Draugai“: Tadas Sniceris 24 taškai.