Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Panevėžio krepšinio A lygoje skirtos drausminės nuobaudos

2017m. lapkričio 16d. rungtynių, kuriose žaidė „KKK Mindaugietis“ ir „Aukštaitijos Akmenys“, 4-ojo kėlinio, trečioje minutėje, kilo muštynės. Po muštynių, iš aikštės buvo pašalinti „KKK Mindaugietis“ komandos vadovas G. Bagdonas ir „Aukštaitijos Akmenys“ žaidėjas S. Rauckis. Taip pat techninėmis pražangos nubaustos abi komandos bei žaidėjai M. Matevičius ir M. Daunora.

Išanalizavus gautą medžiagą bei informaciją, priimtas sprendimas taikyti papildomas nuobaudas komandos „Aukštaitijos Akmenys žaidėjams: Svajūnui Rauckiui - dviejų papildomų rungtynių diskvalifikacija už PKL nuostatų 58.3 punkto pažeidimą (viso žaidėjas privalo praleisti 4 PKL A lygos rungtynes), Benui Nakučiui- vienerių rungtynių diskvalifikaciją, už nepagarbų, provokuojantį ir įžeidinėjantį elgesį priešininkų komandos atžvilgiu, Arnui Samalioniui- dviejų rungtynių diskvalifikaciją, už nepagarbų, smurtinį elgesį prieš priešininkų komandos narį. B. Nakučio ir A. Samalionio -diskvalifikacijos pradžia 2017-11-27.

Komentarai:
Niekadėjai
Vargšas taikusis "karys", muša jį ne pirmą kartą už nieką, gal lygai reiktų apsaugą jam nusamdyt, jei jau jo nuomonė tokia svarbi ir nekvestionuotina :D
2017-11-28
-64
Atsakyti
Medkirtys
Mazai gavo dar uz tokius bajerius... Iki sezono galo reikejo det ir pinigine israiska dar uzmest, kad prisimintu, jog atejus i sale reikia krepsini zaist o ne mustis
2017-11-27
-25
Atsakyti
Super duper
Komandu atstovai pateike savo nuomone, aciu uz rupesti
2017-11-27
-43
Atsakyti
super
Kas cia isanalizavo gauta medziaga ir kas ja pateike, komandu atstovu nereikejo i analize pasikviest. Teisejai atsibudo viena diena ir nusprende padalint diskvalifikaciniu.
2017-11-27
-42
Atsakyti
Specialistas
Bravo! Taip ir reikia! Galėjo griežtesnes bausmes skirt. Pvz: kišenes paleblngvinti po kelis šimtus europietiškų.
2017-11-27
-40
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.