Komandų šimtukai, niekaip nelaiminčios  ir nepralaiminčios komandos

2017-10-30 21:01
Justas Četkauskas ir Ieva Šedurskaitė
Nuotr.:

Neįtikėtinas rezultatas pasiektas pirmadienį A grupės varžybose, kur rungtynės tarp „PKKSC – III (2002)“ ir „Plius Minus“ baigėsi rezultatu 125:104.  Čia savo pirmąją pergalę pasiekė jauniausieji lygos dalyviai. Visi keturi kėliniai baigėsi gana rezultatyviai, tačiau paskutiniame ketvirtyje žodis „gynyba“ regis buvo paliktas už salės durų, kadangi kėlinys baigėsi rezultatu 43:38.

„PKKSC – III (2002)“: Mantas Rubštavičius 23 taškai, Eirinas Pilkauskas 21 taškas, Kristupas Kenešis 16 taškų.

„Plius Minus“: Daivaras Dulkė 67 taškai, Remigijus Miklovis 10 taškų.

„BC Žilvinas“ pasiekė dar vieną pergalę ir po truputį tampa B grupės lyderiu. Šįkart be didelių sunkumų svečiai įveikė „Neformatas“ komandą rezultatu 73:92. Nors pirmasis kėlinys dar žadėjo kovą tarp komandų, tačiau dar prieš ilgąją pertrauką „BC Žilvinas“ susikrovė dviženklį taškų pranašumą, kuri vėliau tiesiog ir stengėsi išlaikyti.

„Neformatas“: Saulius Steponavičius 28 taškai, Remigijus Šadauskas 15 taškų.

„BC Žilvnas“: Ngadi David Gil Malonga 31 taškas, Justinas Pomeckis 24 taškai.

„Taškas“ nesugebėjo pasipriešinti „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ komandai, kuri sulaukė pastiprinimo. Čia nugalėtojas buvo aiškus nuo pat pirmo kėlinio, kai šeimininkai pirmajame kėlinyje pelnė tik 5 taškus. Nors antrajame ketvirtyje po truputį komanda įsibėgėjo, tačiau svečiai žaidimo ritmą pajautė dar greičiau ir pirmoje rungtynių dalyje susikrovė 25  taškų pranašumą. Likusius du kėlinius komandos žaidė gana lygiai, o rungtynės baigėsi rezultatu 46:72.

„Taškas“: Algimantas Bružas 16 taškų.

„Alaus mėgėjai – Rėkliai“: Tomas Taučius 27 taškai, Juras Grigaliūnas 15 taškų.

„Panevėžio balsas“ namuose nepaliko jokių šansų „KK Aukštaitija“ komandai. Jau nuo rungtynių pradžios šeimininkai diktavo sąlygas. Visgi trečiajame ketvirtyje svečiai sugebėjo priartėti ir sumažinti pranašumą, bet lemiamame ketvirtyje įvyko lemtingas lūžis. „Panevėžio balsas“ surengė įspūdingą spurtą 28:6 ir iškovojo pergalę rezultatu 70:45.

„Panevėžio balsas“: Aurimas Breivė 22, Julius Ulianskas 15 taškų.

„KK Aukštaitija“: Mantas Rutkauskas 16 taškų.

B lygos A grupės lyderių dvikovoje stipresni buvo „Sakalas – Švyturys“. Jie išvykoje sugebėjo palaužti puikiai iki šiol žaidusią „Viesulas – Rezus“ komandą. Šiose rungtynės viskas sprendėsi jau pirmoje rungtynių dalyje. Puikiai pradėję rungtynes svečiai, užtikrintai laimėjo pirmuosius du ketvirčius 15:29 ir 11:20. Ir taip susikrovė 23 taškų pranašumą pirmoje rungtynių dalyje. Antroje rungtynių dalyje šeimininkai dar bandė sumažinti skirtumą ir priartėti, tačiau svečiai šį syki buvo stipresni ir iškovojo pergalę 63:77.

„Viesulas – Rezus“: Donatas Kasarauskas 18 taškų.

„Sakalas – Švyturys“: Giedrius Radzevičius ir Mindaugas Jakšys pelnė po 17 taškų.

„Via Ludus“ namuose įrodė pranašumą prieš „KK Draugai“ komandą. Rungtynės vyko labai permainingai ir kai jau atrodė, kad tą dienai „KK Draugai“ iškovos pergalę kaip ir buvo tikėtasi, svečiai antroje rungtynių dalyje šovė į priekį. Antrąją rungtynių pusę laimėję 20 taškų skirtumu šeimininkai sugebėjo iškovoti labai svarbią pergalę rezultatu 82:77.

„Via Ludus“: Arnas Vačikauskas 22, Marijus Matiliūnas ir Sigitas Deksnys surinko po 20 taškų.

„KK Draugai“: Mantas Šulcas 24 taškai.

Trečiadienį susitiko dvi B grupės atstovės „PKKSC – II (2001)“ ir „Fortūna“ komandos. Deja, bet Sporto centro auklėtiniai ir toliau lieka be pergalių šiame sezone. Jie rezultatu 58:71 nusileido „Fortūna“ komandai. Nors skirtumas tarp komandų dviženklis, tačiau kova vyko gana lygiai. Svečiai laimėjo pirmus tris ketvirčius, tačiau itin mažu skirtumu, vis po truputį didindami savo pranašumą. Paskutinis ketvirtis buvo nerezultatyvus ir baigėsi lygiai 9:9.

„PKKSC – II (2001)“: Lukas Dubikaltis 28 taškai.

„Fortūna“: Artūras Narbutas 28 taškai.

Ketvirtadienį penkiese susirinkusi „Daviska“ neatsilaikė prieš veteranų komandą. Visas varžybas dominavę „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ nuo pat varžybų pradžioj parodė, kad jie nusiteikę rimtai pergalės link eis užtikrintai ir varžovus nugalėjo net 40 taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:106.

„Daviska“: Eimantas Ragažinskas 20 taškų, Paulius Juodikis 15 taškų.

„Alaus mėgėjai – Rėkliai“: Rimantas Mincė 36 taškai, Gintaras Kadžiulis 28 taškai.

Paskutinėse savaitės rungtynėse susitiko „Vėjas“ komanda ir „Vairolita – Karčema“. Čia  po atkaklios kovos pergalę šventė „Vėjas“, rezultatu 87:78. Pirmoje rungtynių pusėje svečiams pavyko susikrauti 4 taškų pranašumą. Tačiau šeimininkai po ilgosios pertraukos stojo į šturmą ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Iniciatyvos „Vėjas“ nepaleido ir paskutiniame ketvirtyje.

„Vėjas“: Robertas Puzinas 29 taškai, Linas Čiplys 20 taškų.

„Vairolita – Karčema“: Robertas Katauskas 19 taškų ir Aurimas Ramoška 16 taškų.