Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

„Fortūna“ nerezultatyvumas, „Garsas.lt“ monotonija, D. Stankevičiaus ir A. Ramoškos šou ir puikus L. Čibinsko debiutas

Vos 94 taškai – tiek taškų B grupės rungtynėse pelnė „Fortūna“ ir „Vairolita – Karčema“ komandos kartu. Labai nerezultatyviose rungtynėse, šios komandos tiesiog tragiškai atakavo iš įvairiausių padėčių. Pirmąjį kėlinį užtikrintai laimėję svečiai 7:20, antrajame stabtelėjo taip, kad daugiau įsibėgėti ir nebe pavyko. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi 17:24. Antroje rungtynių dalyje vaizdas beveik nesikeitė, išskyrus tai, jog trečiąjį kėlinį užtikrintai laimėję šeimininkai išsiveržė į priekį ir paskutiniame ketvirtyje išsaugojo susikrautą pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 50:44 „Fortūna“ komandos naudai. Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo Vytautas Stauskas, surinkęs 19 taškų, Aurimas Ramoška varžovų gretose surinko 18 taškų.

Nieko naujo – kaip jau įprasta „Garsas.lt“ šiame sezone dar kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Šį kartą jų nepasigailėjo ir „Neformatas“ komanda. Tik paskutiniame kėlinyje atsigavę ir surinkę beveik pusę savo taškų „Garsas.lt“ buvo nugalėti 49:96. Neformatas gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Modestas Želvys – 27 taškai. Šeimininkų gretose Ignas Jonaitis surinko 15 taškų.

D. Stankevičiaus rezultatyviausios sezono rungtynės  padėjo iškovoti „Plius Minus“ svarbią pergalę – B grupės rungtynėse „Via Ludus“ namuose nusileido „Plius Minus“ komandai. Nesulaikomai šiose rungtynėse žaidęs Donatas buvo vienas iš pergalės kalvių. „Via Ludus“ jau nuo pirmojo ketvirčio varžovams kvėpavo vis į nugarą, tačiau su lyg kiekvienu ketvirčiu jiems perlaužti rungtynių eigą ir iškovoti pergalę darėsi vis sunkiau. Nė vieno ketvirčio taip ir nelaimėję šeimininkai galutinai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 74:83. Nugalėtojams 29 taškus pelnė Donatas Stankevičius, šeimininkus ir vėl į priekį vedė Sigitas Deksnys.

Dar vienos klampios ir nerezultatyvios „Fortūnos“ rungtynės – įsibėgėjus savaitei, B grupės rungtynėse „Taškas“ namuose priėmė „Fortūna“ komandą. Kaip ir buvo galima spėti, šios rungtynės vyko išties atkakliai ir nervingai abiems komandoms. Žinant, jog „Taškas“ komandai ši pergalė buvo svarbi kaip oras, jie susirinko į šias rungtynes daugiau ar mažiau pilnos sudėties, ko šiame sezone dažnai jiems pritrūkdavo. Visus keturis ketvirčius vyko atkakli kova ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 44:44. Paskutinis ketvirtis vyko labai nervingai ir komandos jį baigė vos 6:3, „Taškas“ komandos naudai. Rezultatas nuaidėjus sirenai 50:47 šeimininkų naudai. Nugalėtojams 18 taškų pelnė Rolandas Žiukas, varžovu gretose Andrius Pulmickas surinko 15 taškų.

Aurimo Ramoškos šou – taip galima pavadinti B grupės rungtynes tarp „PKKSC – III (2000)“ ir „Vairolita – Karčema“ komandų. Rungtynių pradžioje kur kas geriau rungtyniavęs jaunimas pirmuosius du ketvirčius laimėjo 38:33. Visgi antroje rungtynių dalyje prabilo to vakaro svečių komandos lyderis Aurimas Ramoška, kuris ypač sudėtingais metimais tiesiog varė į neviltį jaunuosius Sporto centro auklėtinius. Trečiajame kėlinyje svečiai pademonstravo išties puikų puolimą, kuriam įsibėgėjus, šeimininkai pralaimėjo antrąją rungtynių pusę net 41:62. Kiek netikėtą pergalę tokiu rezultatu 79:95 iškovojo „Vairolita – Karčema“ komanda. Nugalėtojams 31 tašką pelnė Aurimas Ramoška, šeimininkų gretose Robertas Balčius surinko 18 taškų.

Luko Čibinsko debiutas paženklintas pergale – A grupės rungtynėse ketvirtadienį susitiko „Daviska“ ir „Viesulas“ komandos. Kaip ir buvo galima tikėtis, šeimininkai iškovojo lengvą pergalę. Be didesnių problemų visus keturis ketvirčius dominavę šeimininkai nuolatos didino pranašumą ir galutinai pasiekė pergalę rezultatu 84:49. Nugalėtojams po 15 taškų pelnė Lukas Čibinskas ir Eimantas Macevičius, „Viesulas“ gretose po 10 taškų surinko Gintaras Kavaliauskas ir Audrius Širmulis.