Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:

Rezultatyvus "Akmenų" jaunimas, debiutas su pralaimėjimu, vicečempionų grįžimas į pergalių kelią ir patirties dominavimas

Bedantis „Bingo Taksi“ puolimas – taip galima pavadinti dvikovą tarp „Akmenys“ ir „Bingo Taksi“ komandų. Rungtynės prasidėjo kiek sėkmingiau šeimininkams, tačiau įsibėgėjus pirmajam ketvirčiui svečiai spurtavo 0:14 ir laimėjo pirmąjį ketvirtį 19:22. Visgi tai turbūt buvo viskas ką „Bingo Taksi“galėjo pasiūlyti savo varžovams tą sekmadienį. Antrasis ketvirtis jau priklausė „Akmenys“ komandai kuri jį laimėjo net 24:10. Komandos ilsėtis po dviejų kėlinių išėjo esant rezultatui 43:32. Antroji rungtynių dalis parodė, jog šiose rungtynėse kaip ir viskas jau baigta. „Akmenys“ laimėjo tiek trečiąjį 17:14, tiek ketvirtąjį 22:11 kėlinius ir iškovojo svarbią pergalę kovojant dėl aukščiausių vietų A lygoje. Galutinis rungtynių rezultatas 82:57. Kaip jau įprasta svečiai ir vėl demonstravo labai prastą pataikymo procentą iš visų pozicijų, ko nebūtų galima pasakyti apie šeimininkus. „Bingo Taksi“ klydo išties dažnai, net 25 kartai, „Akmenys“ – 20, bet šeimininkai kur kas geriau išnaudojo varžovų klaidas ir net 29 taškus pelnė iš perimtų kamuolių. Taip pat galima paminėti, jog svečiai į šias rungtynes susirinko nepajėgiausios sudėties, kas galėjo turėti įtakos tokiam triuškinančiam rezultatui. Po šios pergalės „Akmenys“ išlieka antri, o „Bingo Taksi“ rikiuojasi trečio lentelės vietoje. Šiose rungtynėse nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Benas Nakutis, pelnęs 24 taškus, „Bingo Taksi“ gretose Lukas Liubavičius surinko 14 taškų.

Igno Šijano debiutas nublanko prieš galingą „Adorma – roletai Jums“ žaidimą – „Adorma – roletai Jums“ po inirtingos kovos iškovojo svarbią pergalę prieš „BC Žilvinas“ komandą. Nuo pirmųjų rungtynių minučių šeimininkai išsiveržę į priekį išlaikė daugiau ar mažiau saugų atstumą visas rungtynes. Pirmasis ketvirtis sužaistas 21:14 žadėjo atkaklią kovą. Antrajame kėlinyje niekas nepasikeitė ir „BC Žilvinas“ tik klimpo dar labiau į dugną pralaimėdami ir antrąjį kėlinį 17:12 ir į didžiąją pertrauką išėjo turint 12 taškų deficitą 38:26. Po pertraukos svečių žaidimas šiek tiek pagyvėjo ir jau lengviau pavykdavo pelnyti taškus, tačiau šeimininkai irgi apsukų nemažino ir laimėjo kėlinį 21:18. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 15 taškus skirtumas, tačiau žinant svečius šis skirtumas jiems nėra ta riba kurios jie negalėtų panaikinti, bet visgi šį kartą to padaryti nepavyko. Paskutinis ketvirtis sužaistas taikiai 17:17 ir galutinis rungtynių rezultatas 76:61. „BC Žilvinas“ komandos pralaimėjimo priežastis būtų galima išskirti dvi, tai prastas pataikymo procentas ir blankus Mariaus Grabskio žaidimas. Šeimininkai taip pat puikai rinko lengvus taškus greitame puolime, kurių buvo net 23, o tai jiems leido žaisti daug įvairesnį krepšinį. Po šių rungtynių abi komandos dalinasi lentelės 6-7 vietas, turėdamos po 4 pergales ir 6 pralaimėjimus. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Eivydas Šukys, pelnęs 26 taškus, „BC Žilvinas“ gretose 18 surinko naujokas Ignas Šijanas.

Pasistiprinusi „Lauda Motors – Euforija“ iškovojo svarbią pergalę – sekmadienį ant parketo „Lauda Motors – Euforija“ išbėgo itin pajėgios sudėties, pasistiprinusi net 2 NKL žaidėjais. Tuo tarpu „KKK Mindaugietis“ susirinko be kelių pagrindinių savo žaidėjų. Rungtynių pradžioje virė kieta kova, kur pirmaujanti komanda nuolatos keitėsi, o kėlinys buvo sužaistas lygiai 25:25. Antrajame ketvirtyje šeimininkai visgi įrodė savo potencialą ir sugebėjo susikrauti 11 taškų pranašumą, tad į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 41:30. Antroje rungtynių dalyje „Lauda Motors – Euforija“ kontroliavo rungtynių eigą ir su lyg likusiais kėliniais minimaliai didino savo pranašumą. Tad rungtynės baigėsi 83:69 „KKK Mindaugietis“ komandos nesėkme. „KKK Mindaugietį“ į neviltį vedė net 20 padarytų klaidų, po kurių sekė greiti „„Lauda Motors – Euforija“ taškai. Taip pat viena iš šeimininkų pergalės priežasčių buvo puikus dvitaškių pataikymas – 25/42, o priešininkų tik 16/36. Rungtynių nugalėtojai dabar užima 5 vietą grupėje, savo sąskaitoje turėdami 4 pergales ir 5 pralaimėjimus, o kariai rikiuojasi ketvirti su 5 pergales ir 6 pralaimėjimus. Rezultatyviausi komandų žaidėjai šiose rungtynėse buvo Tadas Buinauskas, kuris pelnė 24 taškus, ir Domantas Varaškevičius, surinkęs 28 taškus.

Patirtis prieš jaunystę - taip galima apibūdinti paskutines šio turo rungtynes, kur susitiko "Bangenė/Aivera" ir "PKKSC -I (1998)"komandos. Jau rungtynių pradžia parodė, jog jaunieji krepšininkai nelinkę atiduoti lengvos pergalės šių rungtynių favoritams. Pirmasis ketvirtis baigėsi 21:18 šeimininkų naudai. Antrajame kėlinyje komandos žaidė gana lygiai ir 15 rungtynių minutę rezultatas buvo lygus 31:31, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę "Bangenė/Aivera" krepšininkai spurtavo 18:6 ir po dviejų ketvirčių turėjo susikrovę jau 12 taškų pranašumą 49:37. Antroji rungtynių dalis vyko jau pagal šeimininkų scenarijų, jie laikė daugiau ar mažiau saugų taškų pranašumą ir iškovojo tikrai pelnytą pergalę 79:70. Tiesa, trečiąjį 17:18 ir ketvirtąjį 13:15 kėlinius Sporto centro auklėtiniai sugebėjo laimėti minimaliais skirtumais, bet priartėti dar labiau jiems nepavyko. Viena iš Sporto centro problemų, nulėmusių jų varžovų pergalę, buvo aštresnis ir veržlesnis krepšinio braižas, kas atsispindi ir statistikos duomenyse, išprovokuotos pražangos 23/15, dėl ko baudų metimų skirtumas 11/26 ir 3/5. Tiesa, čempionams sunkiai sekėsi pataikyti nuo baudų metimo linijos, kas jiems trukdė susikrauti dar didesnį skirtumą šiose rungtynėse, vos 42 proc. taiklumas. Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Tadas Mincė – 22 taškai, ir Sporto centro auklėtinių gretose 17 taškų pelnęs Evaldas Kazokaitis. Po šios pergalės "Bangenė/Aivera" išlieka pirmoje lentelės vietoje, o jų varžovai aštunti.