Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Vieninteliame savaitės A lygos mače susitiko „KKK Mindaugietis“ ir „Lauda Motors – Euforija“. Rungtynės žadėjo aršią dviejų lygių varžovų kovą. Pirmasis kėlinys pateikė įdomu ir gana lygų žaidimą, o ketvirtis baigėsi nedidele 3 taškų persvara „Lauda Motors – Euforija“ naudai. Antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir svečiai neberado būtų užpulti. Žaidimas vyko viena kryptimi ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo jau su dviženkliu skirtumu, laimint „KKK  Mindaugietis“ rezultatu 35:25. Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko susikaupti ir grįžti į žaidimo ritmą, tačiau pranokti varžovus to nepakako. Trečiasis kėlinys vyko lygiai 20:20, paskutinis ketvirtis buvo sužaistas 16:12. Taigi, pergalę šventė „KKK Mindaugietis“ rezultatu 71:57. Puikų individualų pasirodymą pademonstravo Tadas Buinauskas, pelnęs 31 tašką, ir surinkęs 47 naudingumo balus. Tačiau kai komandos bendras naudingumas (43 balai) yra mažesnis nei vieno žaidėjo – tai pergalės neatneša. Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 17 taškų pelnę Deividas Grigėnas ir po priverstinės pertraukos grįžęs Domantas Varaškevičius.