Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Hummel taurėje susitiko favoritų etiketes nešantys varžovai, tai „UAB Emeko-ETC“ ir KKK „Mindaugietis“. Rungtynės vyko itin permainingai ir pirmaujanti komanda keitėsi daugybę kartų. Pirmasis rungtynių ketvirtis sėkmingesnis buvo šeimininkams, kurie susikrovė 8 taškų pranašumą. Visgi, kiek apšilę kariai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau antrajame kėlinyje išlygino rezultatą. Stabdyti savo tempo kariai neketino ir po ilgosios pertraukos surengė šturmą bei susikrovė dviženklę persvarą. Visgi, šešiese žaidusių karių jėgos panašu, kad išseko. Po sėkmingo starto ir netikėto varžovų išpuolio atsigavę „UAB Emeko-ETC“ krepšininkai per paskutines 10 min sugebėjo susiimti ir laimėti ketvirtį net 20 taškų skirtumu, kas jiems leido švęsti pergalę rezultatu 102:95. Nugalėtojus į pergalę vedė Marius Grabskis atlikęs trigubą dublį: surinkęs 26 taškus, atkovojęs 14 kamuolių ir atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų. Jam talkino Justinas Pomeckis, savo sąskaitoje turintis 19 taškų ir 18 atkovotų kamuolių. Karių gretose išsiskyrė 32 taškus surinkęs Tautvydas Budriūnas.

Kitose taurės rungtynėse susitiko „SPECAGRA-2“ ir „AB Roquatte Amilina“ komandos. Čia intrigos buvo mažiau. Nors ir po truputį, bet pranašumą aikštėję visą laiką rodė svečių komanda. Trečiajame kėlinyje jiems pavyko pasiekti saugų dviženklio skirtumo atstumą, kas leido šiek tiek atsipalaiduoti komandoms. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:74. „SPECAGRA-2“ gretose vėl rezultatyviausiai pasirodė Jonas Dragūnas, kuris surinko 18 taškų bei atkovojo 12 kamuolių. Nugalėtojus į priekį vedė taip pat dvigubą dublį surinkęs Tomas Grigaliūnas, kuris sugriebė 14 atšokusių kamuolių bei pelnė 18 taškų.

„Sanistal“ į savo sąskaitą įsirašė dar vieną įtikinamą pergalę. Šįkart prieš „AB Panevėžio keliai“ komandą. Puikiai startavę šeimininkai jau pirmajame kėlinyje susikrovė 21 taško skirtumą, kuris jiems leido ypač atsipalaiduoti likusį rungtynių laiką. Kiti du kėliniai buvo sužaisti gana lygiai, tik per paskutines 10 minučių nugalėtojai dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 81:50. „Sanistal“ į pergalę vedė puikus tritaškių metimų taiklumas (komandos – net 45 proc.), o dar tiksliau, tai Donatas Kasarauskas, pataikęs 9 tolimus metimus (iš 14 metimų, 64 proc. taiklumas). Jis vienas pelnė daugiau nei pusę komandos taškų – 43. Prie pergalės prisidėjo ir Tomas Šegamogas, surinkęs dvigubą dublį – 10 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.