Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Vasario mėnesį Panevėžio krepšinio lygoje pergalingai pradėjo mažosios taurės atstovai BC „Jūsų Panevėžys“. Jau pirmajame kėlinyje jie nesuteikė vilčių „Kvieta“ ekipai. Ilsėtis BC „Jūsų Panevėžys“ išėjo turėdami net 23 taškų pranašumą, kuris buvo saugus antroje rungtynių dalyje. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:83. Arti pirmosios sezono pergalės buvo lygos naujokai „SPECAGRA“ komanda, kurie susitikimo su „Taškas“ ekipa. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus ir viskas sprendėsi tarsi nuo pradžių. Visgi, paskutinį kėlinį sėkmingiau sužaidęs „Taškas“ iškovojo pergalę rezultatu 73:68.

Antradienį vasario mėnesio kovos prasidėjo ir didžiojoje taurėje. Pirmieji susitiko E pogrupio kaimynai „apačioje“ esantys „Romeogym“ ir R. Sargūno SG-2 komandos. Intriga išgaravo jau pirmajame kėlinyje, kai jaunimas varovams leido pelnyti vos 6 taškus, vėliau sekė puikiai sužaistas trečiasis kėlinys ir vilčių varžovams nebebuvo palikta. Nors „Romeogym“ paskutiniame ketvirtyje dar šiek tiek sušvelnino rezultatą, jiems teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 78:66. Kiek daugiau netikėtumo buvo kitose vakaro rungtynėse, kur susitiko BC „Žilvinas“ ir „MBP Fortūna“ komandos. Šeimininkai nuo rungtynių pradžios paėmė iniciatyvą į savo rankas, visgi rungtynių pertrauką leido kiek susivokti varžovams. Jau antroje rungtynių dalyje per trečiąjį ketvirtį „MBP Fortūna“ pavijo savo varžovus, o paskutiniame kėlinyje įtvirtino savo pranašumą net 10 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:88, o rezultatyviausiai pasirodė Dominykas Petkevičius, pelnęs 36 taškus, priešininkų komandoje 30 surinko Marius Grabskis.

Trečiadienį, dar pirmadienį pelnęs 73 taškus ir šventęs pergalę „Taškas“, turėjo pripažinti kitų varžovų pranašumą rezultatu 96:73. Čia užtikrintai sužaisti pirmasis ir paskutinis kėliniai „Shotas-Karčema“ komandai atnešė nesunkią pergalę į savo sąskaitą. Kiek netikėta dvikova vyko tarp PKKSC ir „Bangenė/Aivera“ komandų. Nugalėtojais šioje poroje laikytai „Bangenė/Aivera“ ekipai jaunimas sugebėjo tėkšti švelnų antausį ir priminti, kad į jų nuolatinius titulus pasikėsinti norinčių yra ir daugiau. Visas rungtynes vyravusi intriga laikėsi iki paskutinių minučių, į paskutinį ketvirtį komandos išėjo žaisti esant taip pat minimaliam skirtumui. Visgi, jaunimui pavyko daugiau laiko praleisti pirmaujančios komandos pozicijoje ir pasiekti pergalę rezultatu 88:85. Tęsiant temą apie antausius, KK „Draugai“ prieš save paklojo dar vieną favoritą, šįkart „Adorma-roletai Jums“. Puikią pradžią davusi „Adorma-roletai Jums“, jau antrajame kėlinyje sulaukė netikėto atsako, kai buvo ne tik panaikintas jų 14 taškų pranašumas, bet ir minimaliai įsiveržta į priekį. Po ilgosios pertraukos KK „Draugai“ dar labiau įtvirtino savi pranašumą, o svečiams paskutiniame kėlinyje nebe užteko laiko priartėti prie varžovų. KK „Draugai“ šventė pergalę rezultatu 81:74.

Ketvirtadienis prasidėjo retu krepšinyje reiškiniu – 0 taškų per kėlinį. Toks rezultatas užfiksuotas susitikime tarp „Vėjas“ ir „Panevėžio balsas“ ekipų, kai antrajame kėlinyje „Vėjas“ komandos krepšininkams nepavyko pelnyti taškų. Iki tol komanda netgi pirmavo, bet atsigauti po tokio tragiško kėlinio jiems nebe pavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 51:67. Aurimas Breivė nugalėtojams pelnė net 31 tašką. Kitame vakaro susitikime kovojo „Neformatas-Verslavita“ ir „Daviska“ ekipos. Čia intriga išsisklaidė jau antrame ketvirtyje, kai „Daviska“ susikrovė dviženklį pranašumą ir sėkmingai nurūko tolyn į priekį. Šeimininkai paskutiniame ketvirtyje dar šiek tiek sušvelnino atsilikimą, tačiau to nepakako ir rungtynės baigėsi rezultatu 64:74. Puikiai sužaidė Tomas Gasparavičius, surinkęs 35 taškus. Intrigos netrūko paskutinėje vakaro kovoje tarp KK „Draugai“ ir „Viesulas REZUS-Bingo taksi“ komandų. Tarpusavio susitikimuose nesenai pergalę dviejų taškų skirtumu šventė KK „Draugai“, tačiau šįkart rezultatas apsivertę aukštyn kojomis ir tais pačiais dvejais taškai geresni buvo „Viesulas REZUS-Bingo taksi“. Nors pirmoji rungtynių dalis sėkmingiau klostėsi svečiams, kuriems pavyko susikrauti 10 taškų pranašumą, KK „Draugai“ nenorėjo lengvai atiduoti pergalės ir paskutiniame kėlinyje grįžo į kovą. Visgi, rungtynės baigėsi rezultatu 66:68 „Viesulas REZUS-Bingo taksi“ komandos naudai.

Savaitę uždarė antradienį jau matyta kova tarp „Romeogym“ ir R. Sargūno SG-2 komandų. Praėjusį kartą pergalę šventė jaunimas, tačiau penktadienio vakarą jie atėjo smarkiai nukraujavę. Lyderio vaidmens ėmesis M. Čuikinas jau pirmoje rungtynių dalyje pelnė 17 taškų, o jaunimas pirmąjį kėlinį susikrovė dviženklį pranašumą. Visgi, po tokio antausio atsigavę „Romeogym“ sugebėjo uždaryti varžovus ir likusius tris kėlinius leido jiems pelnyti tik po vienženklį taškų skaičių. Jaunimą į priekį vedęs žaidėjas antroje rungtynių dalyje pelnė vos 3 taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu 92:51 o pergalę šįkart šventė atsirevanšavo „Romeogym“ krepšininkai.