Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Savaitę pradėjo didžiosios taurės kovos, susitiko „Rėkliai-Alaus mėgėjai“ ir BC „Žilvinas“. Nors pirmajame kėlinyje svečiai žaidė užtikrintai, antrajame ketvirtyje jie krito į duobę ir pelnė vos 5 taškus. Tai leido veteranams ne tik pasivyti varžovus, bet ir persverti rezultatą į savo pusę. Nors paskutiniame kėlinyje „BC „Žilvinas“ dar bandė priešintis, tačiau pergalę rezultatu 65:59 šventė „Rėkliai-Alaus mėgėjai“, tai jiems 4-oji pergalė iš eilės.

Antradienį itin rezultatyvios rungtynės vyko tarp R. Sargūno SG-1 ir „MBP Fortūna“ komandų. Čia jau pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 30:25. Visgi, tokį tempą išlaikyti antrajame ketvirtyje pavyko tik „MBP Fortūna“ ekipai. Ir nors varžovai po ilgosios pertraukos grįžo į rezultatyvumo vėžias, tačiau antrojo kėlinio praraja jiems nebeleido pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 95:113, o Arnas Tilindė pelnė net 44 taškus. Kitose vakaro rungtynėse intrigos netrūko, nors tokiu rezultatyvumu jos ir nepasižymėjo. Susitikime tarp „SPECAGRA“ ir „Taškas“ ekipų, pirmoji rungtynių pusė nieko neišsprendė ir komandos ėjo ilsėtis esant minimaliam taškų skirtumui. Puikų spurtą „Taškas“ surengė grįžę po ilgosios pertraukos ir susikrovė dviženklį taškų pranašumą, kuris jiems padėjo ir paskutiniame ketvirtyje bei leido švęsti pergalę rezultatu 64:69.

Trumpąją Panevėžio krepšinio lygos savaitę užbaigė „Viesulas REZUS-Bingo taksi“ ir „Lauda Motors-Euforija“ komandų susitikimas. Aistrų ir emocijų šiose rungtynėse netrūko, kadangi susitiko du lygiaverčiai varžovai. Permainų kupinose varžybose pirmaujanti komanda keitėsi nuolat, o paskutinį kėlinį varžovai pasitiko esant minimaliam, vos vieno taško skirtumui. Antroje paskutinio kėlinio pusėje „Viesulas REZUS-Bingo taksi“ šiek tiek atitrūko nuo priešininkų ir nors jie vėl buvo priartėję, jiems pavyko išlaikyti skirtumą savo naudai ir švęsti pergalę rezultatu 89:85.