Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Šią Panevėžio krepšinio lygos savaitę atidarė „Lauda Motors – Euforija“, susitikime su „Plius Minus“. Galima sakyti, kad pirmąją savaitės pergalę praėjusių metų lygos čempionai pasiekė rezultatu 66:97, dar per pirmąsias 10 minučių susikrovę dviženklę taškų persvarą. Neįtikėtinas rungtynes sužaidė Tadas Buinauskas, surinkęs net 40 taškų. Kitose vakaro rungtynėse susitiko „Daviska“ ir „Viesulas REZUS – Bingo taksi“. Puikiai rungtynes pradėję svečiai pirmame kėlinyje susikrovė 14 taškų persvarą. Netikėtumo įspūdis „Daviska“ komandai greit išblėso, ir jau per antrąjį ketvirtį jie priartėjo iki 3 taškų skirtumo. Visgi, visas rungtynes pirmavę „Viesulas REZUS – Bingo taksi“ sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 73:87.

Tikros intrigos ir kovos iki paskutinių sekundžių pareikalavo antradienio susitikimas tarp „Panevėžio balsas“ ir  „BC Žilvinas“ komandų. Pirmoji rungtynių pusė priklausė šeimininkams, kurie ilsėtis išėjo turėdami 8 taškų pranašumą. Visgi, sėkmingiau po ilgosios pertraukos rungtyniavo svečiai, tačiau jiems pritrūko tik šiek tiek – pralaimėjimas patirtas vieno taško skirtumu, rezultatu 56:55.

Itin rezultatyviai prasidėjo trečiadienis. Čia rezultatu 96:92 varžybas sužaidė R. Sargūno SG-1 ir „Shotas – Karčema“ komandos. Ekipos įsibėgėjo jau antrajame kėlinyje ir tuomet žaidimas pakrypo viena linkme – kas daugiau pataikys. Visgi, jaunimas buvo šiek tiek taiklesnis, tačiau itin rezultatyviai sužaidė ir Daivaras Dulkė – jo sąskaitoje 38 taškai. Tą patį vakarą antrąsias savaitės rungtynes sužaidė „Lauda Motors – Euforija“. Šįkart jos kelyje „pasimaišė“ „BC Jūsų Panevėžys“, kurie buvo nugalėti rezultatu 66:84. 30 taškų nugalėtojams pelnė Ernestas Žiaugra. Trečiadienio kovas uždarė „KK Draugai“ ir „Plius Minus“ susitikimas. Čia po tragiško antrojo ketvirčio, kai komandai pavyko pelnyti vos 6 taškus, varžovų pranašumą teko pripažinti „Plius Minus“, kurie patyrė dar vieną nesėkmę rezultatu 66:58.

Ketvirtadienį savo savaitės maratoną užbaigė „Lauda Motors – Euforija“, pasiekdama trečią pergalę per savaitę. Šįkart prieš „Neformatas – Verslavita“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 52.89. Jau nuo pirmųjų minučių svečiai parbloškė varžovus pirmąjį kėlinį laimėdami net 7:33. „Lauda Motors – Euforija“ pirmoje rungtynių pusėje pelnė daugiau nei  „Neformatas – Verslavita“ per visas rungtynes – 58 taškus, iš kurių didžiąją dalį surinko nuo trijų taškų linijos, pataikė net 11 tolimų metimų.

Savaitę uždarė „KK Draugai“ ir „RomeoGym“ komandos, kurių susitikimas baigėsi rezultatu 84:59. Varžybos prasidėjo gana lygiu komandų žaidimu, tačiau per antrąjį ketvirtį „KK Draugai“ spurtavo atitoldami dviženkliu skirtumu nuo varžovų, o per trečiąjį kėlinį jiems leido pelnyti vos 8 taškus. „RomeoGym“ atsigavo tik paskutiniame kėlinyje, tačiau to pakako tik nebedidinti atotrūkio.