Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Pirmadienį kovas pradėjo „Rėkliai – Alaus mėgėjai“ ir „Taškas“ komandos. Varžybas geriau pradėjo šeimininkai ir pirmus tris kėlinius jie tik tolo nuo savo varžovų. Visgi, likus 2 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Taškas“ sumažino atsilikimą net iki 2 taškų.  Tačiau keli tolimi šeimininkų metimai išnešė jiems sveiką kailį ir „Rėkliai – Alaus mėgėjai“ iškovojo pergalę rezultatu 73:62. Tą patį vakarą „Bangenė/Aivera“ namuose priėmė „MBP Fortūna“ komandą. Įnirtinga kova vyko pirmuosius du kėlinius ir ilsėtis išėjo esant šeimininkų 3 taškų persvarai. Visgi, trečiajame kėlinyje svečiai stojo į šturmą ir persvėrę rezultatą į savo pusę. Lemiamu tapo paskutinis ketvirtis, kurį sėkmingiau sužaidė „Bangenė/Aivera“iškovojusi pergalę rezultatu 79:75.

Antradienis jaunimo komandoms pasibaigė skirtingai. R. Sargūno SG – 2 po atkaklios kovos nusileido „Daviska“ ekipai. Puikiai pradėję šeimininkai jau per pirmas 10 minučių susikrovė dviženklį pranašumą. Amą atgavusi „Daviska“ jau antrajame kėlinyje rado priešnuodžių varžovams, o trečiąjį ketvirtį tiesiog pagavo pergalę ir jos nebe paleido. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:79, o nesustabdomai žaidė Antanas Kareniauskas, surinkęs 29 taškus. Kiek kitaip susiklostė PKKSC komandos varžybos. Jie svečiuose tiesiog sutraiškė lygos naujokus, rezultatu 69:117. Jaunimas jau per pirmąsias dešimt minučių susikrovė net 20 taškų pranašumą, o rezultatyviausiai žaidė Benas Navikas, pelnęs 29 taškus.

Kiek nesėkmingai čempionatas klostosi „Panevėžio Balsas“ komandai, kuriuos dažnai galėdavai sutikti lyderiu pozicijoje grupių etape. Šįkart jiems teko pripažinti „SHOTAS“ komandos pranašumą, kurie pergalę pasiekė rezultatu 84:63. Be pergalių ir vėl liko „Plius Minus“ komanda, kuriai tai buvo jau trečioji nesėkmė. Šį kartą juos nugalėjo „BC Jūsų Panevėžys“ komanda, puikiai sužaidę trečiąjį ketvirtį ir pasiekę pergalę rezultatu 76:62. Rezultatyviausiai žaidė Donatas Stankevičius, surinkęs 30 taškų.

Savaitę uždarė „Neformatas – Verslavita“ ir „KK Draugai“. Pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną patyrė šeimininkai, kuriems lemiamu tapo paskutinis ketvirtis, pralaimėtas net 9:21. To pakako svečiams, kad jie pavytų varžovus ir įsiveržtų į priekį, bei pasiektų pergalę rezultatu 55:61.