Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.: pkksc
Nuotr. pkksc

Antroji Panevėžio krepšinio lygos savaitė prasidėjo atkaklia kova tarp „Daviskos“ ir „Kvietos“ krepšininkų. Pirmoji rungtynių dalis baigėsi šeimininkams turint vos dviejų taškų persvarą. Visgi, po ilgosios pertraukos grįžusi „Daviska“ stipriai spurtavo, o lemiame kėlinyje jiems užteko tiesiog išlaikyti savo pozicijas. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:63.

Antradienis buvo gausus rungtynėmis. Vakaras prasidėjo intriga kupinomis rungtynėmis tarp R. Sargūno SG-2 ir „Viesulas REZUS- Bingo taksi“ komandų. Čia ilgą laiką pirmavęs jaunimas, varžovus prisileido tik pasibaigus trečiajam kėliniui, kai rezultatas tapo lygus. Visgi, šeimininkai paskutiniame ketvirtyje vėl įsiveržė į priekį, ir tik E. Sriubo dėka, pataikius du iš eilės tolimus metimus, komandos persikėlė į pratęsimą. Tačiau jame, „Viesulas REZUS- Bingo taksi“ teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 104:101. Neįtikėtinas rungtynes sužaidė Donatas Kasarauskas, pelnęs net 46 taškus, o R. Sargūno SG-2 į pergalę vedė 30 taškų surinkęs Antanas Kareniauskas. Kitose vakaro rungtynėse lygos naujokam ir vėl teko pripažinti varžovų pranašumą. Namuose „Panevėžio balsas“ priėmė „SPECAGRA“, ir iškovojo pergalę rezultatu 75:64. Vakaras baigėsi be didesnės intrigos, kova tarp „BC Žilvinas“ ir „SHOTAS“ komandų. Čia komandos gana lygiai žaidė tik pirmajame ketvirtyje. Kituose kėliniuose šeimininkai nurūko į priekį, ir tik per paskutines 10 minučių šiek tiek atsipalaidavo. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:80.

Dar vienos labai atkaklios rungtynės įvyko trečiadienį tarp mūsų lygos jaunimo komandų R. Sargūno SG-1 ir PKKSC. Čia pirmąją rungtynių dalį kiek geriau sužaidė šeimininkai, kurie ilsėtis išėjo turėdami net 8 taškų pranašumą. Visgi, jau trečiajame ketvirtyje jis ištirpo iki minimalaus, ir viskas vėl iš naujo sprendėsi per paskutines 10 minučių. Jas sėkmingiau sužaidė PKKSC ekipa, kurios gretose net 34 taškus pelnė Benas Aleliūnas. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:79. Intriga nei kiek nekvepėjo kitoje vakaro kovoje tarp „BC Jūsų Panevėžys“ ir „Lauda Motors – Euforija“. Čia jau per pirmąsias dešimt minučių praėjusių metų lygos čempionai nurūko į priekį, varžovams leisdami pelnyti vos 5 taškus. Visą likusį rungtynių laiką svečiai didino savo pranašumą ir pasiekė pergalę rezultatu 49:78.

Savaitė baigėsi dar 3 lygos kovomis. Ketvirtadienis prasidėjo rungtynėmis tarp „Rėklių – Alaus mėgėjų“ ir „MBP Fortūna“. Itin rezultatyviai pradėję veteranai per pirmąją rungtynių dalį pelnė net 53 taškus. Jų atsipalaidavimų svečiai sugebėjo pasinaudoti tik trečiajame kėlinyje nestipriai sušvelninę atsilikimą, tačiau to nepakako pasiekti varžovus. „Rėkliai – Alaus mėgėjai“ pasiekė pergalę rezultatu 87:65. „Vėjas“ komanda buvo arti savo pirmosios pergalės, tačiau juos ir toliau lydi nesėkmės – įskaitytas jau trečiasis pralaimėjimas iš eilės. Šįkart jis patirtas prieš „Taškas“ komandą, kuri pergalę pasiekė rezultatu 82:86 ir tik po atkaklaus pratęsimo. Paskutinėse rungtynėse „Neformatas – Verslavita“ nepagailėjo „Plius Minus“ komandos, jau pirmajame ketvirtyje pabėgę nuo varžovų dviženkliu pranašumu. Šeimininkai su lyg kiekvienu kėliniu tik didino savo pranašumą ir pasiekė pergalę rezultatu 88:54.