Pirmosios 2019/2020 sezono kovos

2019-10-21 18:48
Ieva Četkauskienė
Nuotr.:

Panevėžio krepšinio lygos naująjį sezoną pradėjo veteranų komanda. „Rėkliai – Alaus mėgėjai“ namuose priėmė ir tiesiog sutriuškino „Vėjas“ ekipą. Intriga varžybose tvyrojo vos pirmąjį kėlinį, o per likusius tris, šeimininkai nei viename kėlinyje neleido varžovams pelnyti dviženklio taškų skaičiaus. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:31. Kitoje vakaro dvikovoje susitiko „Kvieta“ ir R. Sargūno SG-2 komandos. Čia jaunimas buvo pranašesnis ir 90:72, o Antanas Kareniauskas pelnė net 32 taškus. Jau pirmąją rungtynių dieną arti pirmojo šimtuko buvo „MBP Fortūna“ komanda. Jie svečiuose nugalėjo „Taškas“ ekipą, rezultatu 63:99, Rungtynių nugalėtojas buvo aiškus jau po pirmųjų dviejų kėlinių, kadangi komandos ilsėtis išėjo esant net 23 taškų skirtumui.

Antradienį visgi buvo užfiksuotas pirmasis sezono šimtukas. Ir dar daug virš jo. R. Sargūno SG-1 komanda svečiuose sugebėjo pelnyti net 133 taškus ir nepaliko vilčių „Panevėžio balsas“ ekipai. Jaunieji krepšininkai per antrąjį kėlinį sugebėjo pelnyti net 40 taškų, o rungtynės baigėsi rezultatu 86:133 Kitose vakaro rungtynėse jaunimui teko pripažinti varžovų pranašumą. „BC Žilvinas“ namuose, rezultatu 97:86 nugalėjo PKKSC komandą, kuriems net 33 taškus surinko Benas Aleliūnas.

Trečiadienį lygoje debiutavo nauja komanda – „SPECAGRA“. Visgi, debiutas apkarto, ir jiems teko pripažinti „SHOTAS“ ekipos pranašumą rezultatu 94:79. Šeimininkų gretose nesustabdomai žaidė Daivaras Dulkė, pelnęs net 35 taškus. Pirmoji tikra intriga vyko tarp „Adorma – roletai Jums“ ir „Daviska“ komandų. Čia po itin atkaklios kovos „Daviska“ pasiekė pergalę rezultatu 62:63. „KK Draugai: taip pat tą vakarą įsirašė į savo sąskaitą pirmąją pergalę. Jie namuose 58:51 nugalėjo „BC Jūsų Panevėžys“ ekipą, jiems leidę laimėti tik paskutinįjį kėlinį.

Ketvirtadienį savo kovas pradėjo „Neformatas – Verslavita“ ir „Lauda Motors – Euforija“ Nors geriau pradėjo šeimininkai, tai ilgai nesitęsė. Jau antrąjį ketvirtį svečiai laimėjo net 12 taškų skirtumu, toliau didindami savo pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:84, o Tadas Buinauskas surinko 35 taškus. Šią savaitę antrąjį pralaimėjimą patyrė „Vėjas“ ekipa. Šįkart stipresni už juos buvo „Bangenė/Aivera“, kurie pasiekė pergalę rezultatu 83:66. Čia nors rungtynės vyko gana lygiai, lemiamu kėliniu tapo antrasis, kai šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą ir jo nebe paleido.

Savaites kovas užbaigė „RomeoGym“, namuose priėmę „Plius Minus. Visus keturis ketvirčius laimėję šeimininkai sugebėjo pasiekti pergalę net 50 taškų skirtumu. Įspūdingiausiai sužaista antroji rungtynių dalis – 58:23. Rungtynės baigėsi rezultatu 94:44.