Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono

Panevėžio krepšinio lyga pasiekė finišo tiesiąją – kovas užbaigė ir mažosios taurės dalyviai. Pirmajame pusfinalyje susitiko „PKKSC – I“ ir „Neformatas“ komandos. Sporto centro auklėtiniai savo kėlinyje į pusfinalį tik po itin atkaklių dvikovų, kurių rezultatų skirtumai svyravo nuo 1 iki 3 taškų, įveikė „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ ekipą, jiems prireikė trijų susitikimų. Kiti pusfinalio dalyviai – „Neformatas“, lengvesniu keliu ir dviem iš eilės pasiektomis pergalėmis iš kovos eliminavo KK „Draugai“ ekipą. Pirmajame pusfinalyje intrigos netrūko. Nors jaunieji krepšininkai didžiąją rungtynių dalį būdavo viena koja priekyje, tačiau varžovai jiems atsikvėpti neleido. Į ilgąją pertrauką komandos iškeliavo esant vos 3 taškų skirtumui. Trečiajame kėlinyje nei vienai komandai spurto surengti nepavyko, tačiau paskutinis ketvirtis „Neformatas“ komandai tapo lemtingas. Išsekus jėgoms varžovų jėgoms Sporto centro auklėtiniai tuo pasinaudojo ir kėlinį sugebėjo laimėti net 12:28. Šeimininkams tiesiog įstrigo jaunimo gynyboje ir jiems teko pripažinti „PKKSC – I“ komandos pranašumą rezultatu 72:94. Nesustabdomai žaidė Benas Aleliūnas, pelnęs net 30 taškų.

Antrajame mažosios taurės pusfinalyje susitiko „Bingo taksi“ ir „PKKSC – II“ komandos. „Bingo taksi“ kelias į pusfinalį taip pat buvo vingiuotas, jų varžovas – „MBP Fortūna“. Komandos susitiko tris kartus ir sunkiai, tačiau toliau keliavo „Bingo taksi“. „PKKSC – II“ be didesnių sunkumų įveikė KK „Pamėtom“ ekipą. Pusfinalis klostėsi be didesnės intrigos. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė lygiai – 21:21. Lemiamu tapo antrasis ketvirtis – „Bingo taksi“ šovė į priekį ir susikrovė 8 taškų pranašumą, kurio pakako pergalei pasiekti. Antroji rungtynių dalis klostėsi lygiai, Sporto centro auklėtiniai sugebėjo sumažinti atsilikimą vos dvejais taškais.  Rungtynės baigėsi rezultatu 79:73, o rezultatyviausiai žaidė po 24 taškus surinkę Ugnius Paškauskas ir Augustas Gaivenis.

Bronzinės rungtynės intrigos neatnešė. Čia susitiko „PKKSC – II“ ir „Neformatas“ komandos. Jau pirmajame rungtynių kėlinyje jaunimas daugiau nei dvigubai šovė į priekį – 32:14. Šiek tiek sušvelninti rezultatą svečiams pavyko tik antrajame ketvirtyje. Visgi, po ilgosios pertraukos rungtynes ir toliau kontroliavo jaunimas. Nors stipriai didinti atotrūkio jiems nepavyko, tačiau ramiai žaidžiant jiems pavyko išlaikyti saugų beveik 20 taškų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 92:73, o nesustabdomai žaidė Saulius Steponavčius, pelnęs 32 taškus. Finale intriga laikėsi du kėlinius. Čia susitiko „PKKSC – I“ ir „Bingo taksi“ komandos. Pirmoji rungtynių dalis baigėsi esant minimaliam skirtumui tarp komandų – 36:37 „Bingo taksi“ naudai. Sugrįžus po ilgosios pertraukos svečiai surengė spurtą ir kėlinį laimėjo dvigubai – 15:31. Paskutiniame kėlinyje Sporto centro auklėtiniams varžovams kibti į atlapus nebe pavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu 71:85. Rezultatyviausiai finale žaidė Justas Četkauskas, surinkęs 27 taškus.