Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Šios savaitės kovas pradėjo mažosios taurės atkrintamosios varžybos. Pirmieji susitiko „PKKSC – II (2002)“ ir KK „Pamėtom“ komandos. Sporto centro auklėtiniai nutraukė ilgą KK „Pamėtom“ pergalių seriją, kuri panašu ir baigsis ties šiuo etpau. Jau per pirmąsias 10 minučių šeimininkai susikrovė 9 taškų persvarą, kurią o ilgosios pertraukos padidino iki dviženklio skaičiaus. Pirmąją pergalę įsirašė „PKKSC – II (2002)“ rezultatu 92:78. Rezultatyviausiai varžybose žaidė 33 taškus surinkęs Matas Lukminas. Kitame vakaro mače susitiko „MBP Fortūna“ ir „Kvieta“. Čia šeimininkai per pirmąją rungtynių dalį įsiveržė į priekį saugia 10 taškų persvarą, kurios pakako pasiekti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:67, tačiau panašu, kad kitame tarpusavio komandų susitikime galime laukti intrigos. Šįkart daugiausiai taškų surinko Jokūbas Valiukas – 21 taškas.

Antradienį į kovas grįžo ir didžiosios taurės atstovai, čia susitiko „Adorma – roletai Jums“ ir „Bingo taksi“ komandos. Pirmąjį ketvirtį šeimininkai laimėjo 5 taškų persvara, kurią sugebėjo išsaugoti iki pat rungtynių pabaigos. Likusį rungtynių laiką komandos žaidė lygiai, laikėsi intriga. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:74 šeimininkų naudai. Rezultatyviausiai žaidė Rimantas Daunys, pelnęs 29 taškus. Vėliau į kovą stojo principiniai varžovai KKK „Mindaugietis“ ir „Lauda Motors – Euforija“. Tikrosios aistros užvirė jau pirmajame kėlinyje, tačiau joms atslūgus buvo galima grožėtis rezultatyviu krepšiniu. Svečiai nors ir nežymiai, tačiau pirmavo didžiąją laiko dalį, kas leido jiems įsirašyti dar vieną pergalę, šįkart rezultatu 85:93. Puikiai žaidė Darius Griškėnas, pelnęs 26 taškus.

Trečiadienį šiokią tokią staigmeną pateikė mažoji taurė. Čia tarpusavyje susitiko dar viena atkrintamųjų pora -  „PKKSC – I (2001)“ ir „Panevėžio balsas“. Panašu, kad rungtynės klostėsi vienu principu – kas daugiau įmes. Rungtynių rodyklė svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę, tačiau svečiai panašu, kad paskutiniajame kėlinyje išsikvėpė, ir nors keista taip sakyti, tačiau pelnė tik 17 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 112:101, Sporto centro auklėtinių naudai, o neįtikėtiną pasirodymą surengė Arnas Samalionis, surinkęs net 44 taškus.

Jau ketvirtadienį susitiko „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ ir „Adorma – roletai Jums“ krepšininkai. Čia veteranams atsilaikyti pavyko tik pirmąsias 10 minučių, likusį rungtynių laiką jiems teko pripažinti varžovų pranašumą. Svečiai pasiekė pergalę rezultatu 76:90, o rezultatyviausiai žaidė po 29 taškus surinkę Rimantas Daunys ir Titas Kručas. Dar vienas netikėtas rezultatas užfiksuotas kitose vakaro rungtynėse, kuriose susitiko „Viesulas – Rezus“ ir „Neformatas“ ekipos. Čia tris kėlinius dar laikėsi intriga ir komandos žaidė gana lygiavertį žaidimą, tačiau paskutinis ketvirtis sužaistas net 6-17 atnešė pergalę svečiams rezultatu 64:78. Varžovų lyderius sustabdė „Neformatas“, kurio gretose puikiai žaidė Saulius Steponavičius, jo sąskaitoje 33 taškai.

Penktadienis atnešė dar vieną principinę dvikovą, kur revanšą pasiekė KKK „Mindaugetis“, šventę pergalę rezultatu 86:91 prieš „Lauda Motors – Euforija“ ekipą. Pirmoji rungtynių dalis vyko permainingai, tačiau po ilgosios pertraukos į šturmą stoję karių krepšininkai sugebėjo atitolti nuo varžovų. Visgi, paskutiniame ketvirtyje šeimininkai dar buvo priartėję, tačiau jėgų jiems nepakako ir teko pripažinti to vakaro karių pranašumą. Rezultatyviausiai žaidė Tadas Buinausas, pelnęs net 30 taškų.

Savaitgalis atnešė kovą, kurią galima vadinti klasika – „Lauda Motors – Euforija“ prie „Bangenė/Aivera“ komandą. Čia pirmoji rungtynių dalis priklausė svečiams, kurie sugebėjo pabėgti net 16 taškų skirtumu. Tačiau viskas persivertė į kitą pusę per paskutiniąsias 10 minučių, per kurias šeimininkai sugebėjo ne tik pavyti, bet ir aplenkti varžovus, leisdami jiems įmesti vos 10 taškų. Intrigos netrūkusios rungtynės baigėsi rezultatu 76:74, o rezultatyviausiai pasirodė 24 taškus surinkęs Mantas Čepaitis.