BC Žilvinas
2019-10-15 Techninė pražanga (suoliukas)

Fortūna
2019-10-14 Techninė pražanga (už vėlavimą į rungtynes)

Fortūna, Lauda Motors-Euforija- už vėlavimą pateikti paraiškas dalyvauti čempionate

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Pirmadienį, kovo 11 dieną, šventinius susitikimus pradėjo „Plius Minus“ ir BC „Jūsų Panevėžys“ komandos. Pirmoje rungtynių dalyje kiek sėkmingiau žaidė svečiai, visgi šeimininkai po ilgosios pertraukos surengė spurtą ir laimėję kėlinį 10 taškų skirtumu pavijo varžovus bei įsiveržė į priekį. Visgi, paskutinis taškas padėtas ketvirtajame kėlinyje, kurį BC „Jūsų Panevėžys“ sugebėjo laimėti dvigubai - 14:28, taip susigrąžindami persvarą į savo rankas ir pasiekdami pergalę rezultatu 70:80. Rezultatyviausiai rungtyniavo Vaidas Bružas, surinkęs 20 taškų. Vakarą užbaigė „Taškas“ ir „Viesulas-Rezus“ ekipos, kur jau nuo rungtynių pradžios favoritais laikyti svečiai šovė į priekį ir palaipsniui didino savo pranašumą. Pergalė buvo pasiekta rezultatu 69:102, o daugiausiai taškų pelnė Donatas Kasarauskas – 25.

Antradienio kovas pradėjo „PKKSC – I (2001)“ komanda, namuose nugalėdama „Vėjas“ ekipą rezultatu 105:67. Čia nugalėtojas paaiškėjo jau per pirmąsias 10 minučių, kadangi jaunieji Sporto centro auklėtiniai pirmą kėlinį laimėjo net 19 taškų skirtumu. Rezultatyviausiai žaidė Lukas Dubikaltis, pelnydamas 35 taškus.  Dar vieną nesėkmę patyrė KK „Draugai“ ekipa, kurie privertė BC „Žilvinas“ komandos krepšininkus šiek tiek paprakaituoti. Nors pirmasis kėlinys priklausė šeimininkams, KK „Draugai“ iki ilgosios pertraukos pradžios sugebėjo priartėti vos iki 2 taškų skirtumo. Visgi, likusį laiką sėkmingiau žaidė BC „Žilvinas“ kurie pasiekė pergalę rezultatu 83:72, o puikiais pasirodymais toliau spindi Justinas Pomeckis, šįkart pelnęs 33 taškus. Vakarą užbaigė įnirtinga kova, kur susitiko KKK „Mindaugietis“ ir „Bingo taksi“ ekipos. Didžiąją rungtynių dalį pirmavo karių krepšinio klubas, visgi laikui artėjant į pabaigą „Bingo taksi“ dar bandė sukurti intrigą. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:80 šeimininkų naudai, o Domantas Varaškevičius pelnė 28 taškus.

„Viesulas – Rezus“ ketvirtadienį susitiko su „PKKSC – 2 (2002)“ komanda, kur šventė pergalę rezultatu 104:82 bei peržengdami 100 taškų ribą antrą kartą šią savaitę. Jau pirmajame kėlinyje įsiveržę dviženkle tarškų persvarą šeimininkai atsipalaidavo tik per paskutinį ketvirtį ir leido jaunimui šiek tiek sumažinti rezultatą. Daugiausia taškų ir vėl surinko Donatas Kasarauskas – 34. Antrą kartą per savaitę į kovą stojo ir BC „Žilvinas“ krepšininkai, jie taip pat pasiekė ir antrą pergalę. Šįkart jų varžovas buvo „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ ekipa. Pirmąsias 10 minučių vyko tikra kova, tačiau jau antrajame ketvirtyje svečiai pasiklydo varžovų gynybos gniaužtuose ir pelnė vos 9 taškus, patys leisdami įmesti net 26. Tokio spurto BC „Žilvinas“ komandai pakako, kad pasiektų pergalė rezultatu 92:79, o Justinas Pomeckis šįkart pelnė net 42 taškus.

Kovo 18 d., pirmadienį, susitiko „Kvieta“ ir „Panevėžio balsas“ komandos. Čia nuo pradžių dominavę šeimininkai neužleido savo pozicijų ir iškovojo pergalę rezultatu 80:69. Daugiausiai taškų pelnyti pavyko praėjusio mėnesio geriausiam žaidėjui – Arnui Samalioniui, jo sąskaitoje 23 taškai.

Antradienį, savo itin turiningą savaitę, pradėjo „Lauda Motors – Euforija“ komanda, šįkart susitikusi su „Adorma – roletai Jums“ ekipa. Deja, bet intriga čia neužsibuvo. Po kiek lygesnio, tačiau nelabai rezultatyvaus pirmojo kėlinio, per antrąsias 10 minučių šeimininkai šovė taip toli, kad „Adorma – roletais Jums“ liko tik besivejančio vaidmuo. Rungtynės baigėsi rezultatu 90:56, o šiose rungtynėse rezultatyviausiai žaidė Vytautas Binkys, pelnęs 14 taškų. Kitose vakaro rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo KKK „Mindaugietis“, šįkart nugalėdami BC „Žilvinas“ komandą. Nors rungtynių pradžia žadėjo įdomią ir atkaklią kovą, po ilgosios pertraukos grįžę kariai susikrovė 18 taškų pranašumą. Visgi, paskutiniame ketvirtyje svečiams pavyko kiek sumažinti atsilikimą, tačiau rungtynės baigėsi rezultatu 92:81 karių naudai. Rezultatyviausiu žaidėju ir vėl buvo Justinas Pomeckis – 29 taškai.

Trečiadienį BC „Jūsų Panevėžys“ ir „Panevėžio balsas“ uždarė Mažosios taurės pirmąjį etapą. Čia „Panevėžio balsas“ pirmoje rungtynių pusėje susikrovė saugią 11 taškų persvarą, kurios užteko iki rungtynių pabaigos. Svečiai pasiekė pergalę rezultatu 65:77, o rezultatyviausią pasirodymą surengė šeimininkų komandos atstovas Artūras Narbutas – 34 taškai. Po šių rungtynių komandos keliaują į atkrintamųjų etapą.

Panašu, kad KK „Draugai“ ekipą apėmė didžiulė juoda dėmė, šįkart nusileista prieš „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ komandą. Veteranai puikiai sužaidė pirmąjį kėlinį, pelnydami net 31 tašką ir taip įgydami taškų pranašumą. Likusį rungtynių laiką komandos žaidė gana lygų žaidimą ir rungtynės baigėsi rezultatu 79:68. Daugiausiai taškų šiame susitikime pelnė Tomas Taučius – 30 taškų. Kitoje ketvirtadienio dvikovoje susitiko „Bingo taksi“ ir „Lauda Motors – Euforija“ komandos. Prasta pirmoji pusė ir įgytas 22 taškų deficitas šeimininkams nebesuteikė jokių šansų pakovoti dėl pergalės. „Lauda Motors - Euforija“ pasiekė pergalę rezultatu 79:100, jau antrą šią savaitę. Rezultatyviausiai tą vakarą žaidė Džiugas Pelaitis, kuris pelnė 20 taškų.

Savaitę užbaigė trečiosios „Lauda Motors – Euforija“ komandos rungtynės, šįkart jų varžovas BC „Žilvinas“ ekipa. Pirmąjį rungtynių kėlinį šeimininkai įsiveržė į priekį, tačiau varžovai dar nenorėjo lengvai pasiduoti. Visgi, po ilgosios pertraukos dar kartą spurtavę „Lauda Motors – Euforija“ komandos krepšininkai užsitikrino sau pergalę, kurią pasiekė rezultatu 85:65. Turtinga savaitė šeimininkams. Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas – Darius Griškėnas, jo sąskaitoje 27 taškai.