Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Savaitės kovos prasidėjo nuo susitikimo tarp „Kvieta“ ir „PKKSC – 2 (2002)“ komandų. Čia nuo pirmųjų minučių užvirė labai rezultatyvi kova. Nors pirmieji į priekį šovė Sporto centro auklėtiniai, tačiau iki ilgosios pertraukos šeimininkai juos sugebėjo pavyti iki 1 taško skirtumo. Visgi, antroji rungtynių dalis sėkmingesnė buvo svečiams, kurie trečiajame ketvirtyje pelnė net 39 taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:110. Verta paminėti, kad „Kvieta“ puikiai laikėsi vos penkiese, o po 25 taškus surinko Edgaras Strok ir Mindaugas Šalkauskas bei jaunimas ir vėl demonstravo komandinį žaidimą, taškus pelnė visi 10 žaidėjų.

Antradienio rungtynių maratonas prasidėjo nuo Didžiosos taurės. Čia susitiko KKK „Mindaugietis“ ir „Bangenė/Aivera“ komandos. Kaip ir buvo galima tikėtis – intriga iki pabaigos, rungtynės baigėsi rezultatu 94:96, pergalę šventė „Bangenė/Aivera“. Pradžia komandoms buvo gana lygi, tačiau jau antrajame kėlinyje svečiai šovė į priekį ir karius paliko besivejančių vaidmenyje. Visgi, vytis kariams sekėsi puikiai, jau trečiajame ketvirtyje jie nežymiai sumažino savo atsilikimą, o paskutiniame kėlinyje dar 10 taškų nubraukę šeimininkai beveik pavijo varžovus, visgi 2 taškai liko vicečempionų pusėje. Rezultatyviausiai rungtyniavo Tadas Mincė – 35 taškai. Kitose rungtynėse KK „Pamėtom“ pasiekė jau penktą pergalę iš eilės, šįkart rezultatu 77:69 prieš „SHOTAS“ komandą. Pirmoji dalis baigėsi esant minimaliam skirtumui tarp komandų, svečių naudai. Visgi, lėtai, tačiau užtikrintai šeimininkai persvėrė rezultatą ir savo pusė ir jį toliau tvirtino, žinoma ir vėl Mato Lukmino pagalba – 23 taškai. Paskutinę vakaro pergalė išsinešė „Panevėžio balsas“ kovoje prieš BC „Jūsų Panevėžys“. Dar pirmoje rungtynių pusėje susikrovę dviženklę 19 taškų persvarą šeimininkai po ilgosios pertraukos šiek tiek atsipalaidavo ir leido varžovams sušvelninti skirtumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 89:77, o puikų pasirodymą surengė Arnas Samalionis, pelnęs 29 taškus.

Trečiadienį į krepšinio kovas grįžo „Lauda Motors – Euforija“, kuri rezultatu 100:72 nugalėjo KK „Draugai“ ekipą. Pastarieji pateko į pralaimėjimų liūną – šešta nesėkmė iš eilės. Jau pirmoje rungtynių dalyje praėjusių metų čempionai susikrovė 17 taškų persvarą, kurią toliau palaipsniui didino. Puikų pasirodymą surengė Mantas Čepaitis, pelnęs 28 taškus. Kitoje vakaro dvikovoje susitiko „Taškas“ ir „Kvieta“ ekipos. Nors čia pirmasis kėlinys žadėjo intrigą ir buvo sužaistas lygiai, tačiau jau antrajame ketvirtyje šeimininkai, žaidę vos penkiese, smigo į duobę ir pelnė vos 6 taškus, leisdami varžovams įmesti net 31. Būtent šis ketvirtis ir tapo lemtingas, kadangi likusį rungtynių laiką „Taškas“ žaidė rezultatyviau, tačiau nepakankamai. Rungtynės baigėsi rezultatu 62:84, o jose išsiskyrė Benas Kuzmickas, surinkęs 22 taškus.

„Bingo taksi“ iškovojo dar vieną pergalę rezultatu 103:80 šįkart nugalėdami BC „Žilvinas“ komandą. Nuo pirmųjų rungtynių minučių šovę į priekį šeimininkai dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą ir palaipsniui tolo nuo varžovų. Pasipriešinti svečiams pavyko tik paskutiniame kėlinyje, kai šeimininkai turbūt šiek tiek atsipalaidavo. Puikų pasirodymą šiose rungtynėse surengė Justinas Pomeckis, pelnęs net 35 taškus. Toliau į pergalių kelią grįžta ir „Vėjas“ ekipa, kurie šįkart nugalėjo „MBP Fortūna“ komandą. Čia šeimininkai taip pat per pirmąsias 10 minučių pabėgo nuo varžovų dviženkliu skirtumu, kurio ir pakako pergalei pasiekti. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:68, o rezultatyviausiai žaidė Robertas Puzinas, įmetęs 31 tašką.

KK „Draugai“ šią savaitę patyrė dar vieną pralaimėjimą, šįkart prieš „Adorma – roletai Jums“ komandą. Po atkaklios kovos rezultatu 88:83 pergalę šventė šeimininkai, kurių gretose rezultatyviausiai žaidė Titas Kručas, surinkęs 27 taškus. Pirmoji rungtynių dalis nieko neišsprendė, ir po ilgosios pertraukos komandos grįžo žaisti tarsi nuo nulio, rezultatas 49:49. Visgi, antroji rungtynių dalis šiek tiek sėkmingiau susiklostė „Adorma – roletai Jums“ ekipai. Kitose sekmadienio rungtynėse susitiko „Lauda Motors – Euforija“ ir „Bangenė/Aivera, savotiška Panevėžio krepšinio lygos klasika. Deja, bet šįkart intriga čia nekvepėjo, kadangi antrasis ketvirtis buvo sužaistas į vienus vartus – 9:25 „Bangenė/Aivera“ komandos naudai. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:79, o rezultatyvumu išsiskyrė Benas Nakutis, pelnęs 18 taškų.

Taip pat norime pasidžiaugti ir paskelbti geriausią vasario mėnesio žaidėją – Arną Samalionį! Žaidėjas, atstovaujantis „Panevėžio balsas“ ekipai, vidutiniškai per mėnesį pelnydavo po 32,5 taško. Linkime Arnui neprarasti įgytos formos ir toliau stebinti komandas rezultatyvumu!