Komandos 100 taškų ribą pasiekė net keturis kartus

2019-03-01 14:13
Justas Četkauskas ir Ieva Šedurskaitė
Nuotr.:

Praėjusi Panevėžio krepšinio lygos savaitė prasidėjo net trimis susitikimais. Pirmoje susitiko „Plius Minus“ ir „Viesulas – Rezus“ komandos. Čia nuo pirmų minučių paaiškėjo akistatos lyderis – jau pirmąjį ketvirtį beveik dvigubai laimėję svečiai. Rungtynės baigėsi be jokios intrigos, rezultatu 68:118, o lengvą pergalę pasiekė „Vesulas – Rezus“. Rezultatyviausiai žaidė Donatas Kasarauskas, surinkęs 31 tašką. Kiek įdomesnės rungtynės vyko kitoje salėje – „MBP Fortūna“ ir „Neformatas“ komandos. Kova vyko gana lygi 30 minučių, tačiau lemtingas buvo antrasis kėlinys, kuris sužaistas 15:5 šeimininkų naudai. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:61, o puikias rungtynes sužaidė 32 taškus pelnęs Simas Sakalauskas. Paskutinėse rungtynėse dar vieną pergalę pasiekė jaunieji Sporto centro auklėtiniai, nugalėję sunkiai pergales renkančią „Kvieta“ ekipą. Nors pirmąjį ketvirtį „PKKSC – 2 (2002)“ dar šiek tiek buvo pristabdyti, tačiau toliau su laiku jie tik įsibėgėjo ir nuvažiavo tolyn, rezultatu 84:65. Nugalėtojai demonstravo puikų komandinį žaidimą, o svečių gretose išsiskyrė 29 taškus surinkęs Jokūbas Valiukas.

Antradienį įvyko vos viena dvikova – „KKK Mindaugietis“ ir „Alaus mėgėjai – Rėkliai“. Deja, bet gražių ir intriguojančių rungtynių sulaukti čia nepavyko. Jau pirmąjį ketvirtį kariai įsiveržė į priekį rezultatu 31:13 ir toliau likusį laiką ramiai žygiavo tolyn nuo veteranų. Rungtynės baigėsi rezultatu 111:67, o įdomu tai, kad šiose rungtynėse taškus pelnė visi aikštelėje buvę žaidėjai iš abiejų komandų. Visgi, rezultatyviausiai sekėsi Domantui Varaškevičiui, kuris surinko 28 taškus.

Jau trečiadienį, dar viena komandą įmėtė tokį patį taškų skaičių – 111. Tą vakarą susitiko „SHOTAS“ ir dar viena Sporto centro komanda – „PKKSC – 1 (2001)“. Čia jaunimas įsibėgėjo palaipsniui, per pirmuosius du kėlinius jiems pavyko susikrauti vos 10 taškų persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos, traukinys nuvažiavo tolyn... Rungtynės baigėsi rezultatu 70:111. Rezultatyviausiai žaidė Benas Navikas, kuris pelnė 25 taškus.

Ketvirtadienį „Bingo taksi“ kolektyvas į varžybas susirinko vos penkiese – tačiau to pakako pasiekti pergalę prieš KK „Draugai“ ekipą. Nors šeimininkai po trijų kėlinių turėjo -2 taškus, ir buvo galima galvoti, kad jų jėgos senka, paskutiniame ketvirtyje įsijungė „antrasis kvėpavimas“, „Bingo taksi“ sugebėjo jį laimėti 33:15 ir pasiekti pergalę 81:65. Nesustabdomai žaidė Justas Četkauskas, pelnęs 33 taškus.

Sekmadienį susitiko dar dvi komandos – „Bangenė/Aivera“ ir BC „Žilvinas“. Čia intriga kvepėjo pirmąjį ketvirtį, kuris baigėsi rezultatu 18:19. Visgi, praėjusių metų vicečempionai nusprendė parodyti, kad ne veltui nešioja šį titulą, ir jau antrajame kėlinyje šovė į priekį 17 taškų skirtumu. Likusį laiką šeimininkai toliau didino savo pranašumą, galiausiai pasiekė 100 ir pergalę, rezultatu 100:63. Puikias rungtynes sužaidė Audrius Stašatis, surinkęs 23 taškus.