Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Vasario 5 dieną, antradienį, susitiko BC „Žilvinas“ ir „Bangenė/Aivera“ komandos. Rungtynės buvo itin atkaklios, kadangi pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, o komandos žaidė gan rezultatyviai. Dar pirmajame kėlinyje šeimininkai pabėgo į priekį, visgi nedideliu 4 taškų skirtumu. „Bangenė/Aivera“ greitai su tuo susitvarkė ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Tačiau šeimininkai po ilgosios pertraukos susigrąžino persvarą į savo rankas, o paskutiniame ketvirtyje ją sugebėjo padidinti ir užtvirtinti dviženkliu taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu 90:75 BC „Žilvinas“ komandos naudai. Rezultatyviausiai žaidė Mantas Klezys ir Marius Grabskis, surinkę po 26 taškus.

Trečiadienį savo pranašumą prieš KK „Draugai“ ekipą įrodinėjo veteranai. Rungtynės pasidėjo labai rezultatyviai ir čia savo pranašumą po kelis taškus vis krovėsi „Alaus mėgėjai – Rėkliai“. Svečiai nusileido tik paskutinį ketvirtį ir tai padarė vos 1 taško skirtumu. Pergalė pasiekta rezultatu 76:83, o rezultatyviausiai žaidė Dajus Stonys, surinkęs 28 taškus, ir panašu, kad jis tampa tikru komandos lyderiu, jau ne pirmas rungtynes iš eilės tampantis rezultatyviausiu žaidėju.

Jau kitą dieną veteranai stojo į dar vieną kovą, šįkart su „Adorma – roletai Jums“ ekipa. Čia sužaidę puikų antrąjį ketvirtį (18-6) „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ šovė į priekį susikraudami dviženklį pranašumą. Likusį rungtynių laiką šeimininkams tiesiog reikėjo atlaikyti varžovų šturmą, ką padaryti jiems pavyko. „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ pasiekė pergalę rezultatu 62:57, o Dajus Stonys dar kartą tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju, šįkart su 22 taškais. Matui Lukminui sustiprinus KK „Pamėtom“ komandą, jie ir toliau skina vieną pergalę po kitos. Šįkart nugalėta „Neformatas“ ekipa, rezultatu 55:69. Rungtynių nugalėtojas išaiškėjo tik paskutiniame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo 15 taškų skirtumu. Puikų pasirodymą dar kartą surengęs Matas Lukminas, pelnė 34 taškus. Paskutinėse vakaro rungtynėse „Viesulas – Rezus“ be didelio vargo nugalėjo „Plius Minus“. Nors pirmasis kėlinys baigėsi esant tik 3 taškų skirtumui, tačiau antrajame ketvirtyje šeimininkai šovė į priekį laimėdami jį 22-8, taip sėkmingai sužaistas ir kitas ketvirtis, laimėtas 27-7, kas leido šeimininkams atsipalaiduoti. Pasiekta pergalė rezultatu 92:57, rezultatyviausiai rungtynėse žaidė Donatas Skiotys, pelnęs 24 taškus.

Šv. Valentino dieną krepšinio aikštelėje susitiko „Viesulas – Rezus“ ir „Panevėžio balsas“ komandos. Čia pirmasis kėlinys priklausė svečiams, kurie įsiveržė į priekį 13 taškų skirtumu. Visgi, šeimininkai antrajame ketvirtyje sugebėjo panaikinti taškų deficitą ir susikrauti 2 taškų persvarą. Tad antroji rungtynių dalis - vėl viskas iš pradžių. Trečiajame kėlinyje  šįkart šeimininkai nurūko į priekį, tačiau paskutinį ketvirtį sėkmingiau sužaidę „Panevėžio balsas“ komandos krepšininkai šventė pergalę rezultatu 81:83. Nesustabdomai žaidė Arnas Samalionis, surinkęs 38 taškus.

Penktadienio vakarą susitiko BC „Jūsų Panevėžys“ ir „Plius Minus“ ekipos. Čia geriau pradėjo šeimininkai, pirmąjį kėlinį laimėdami net 33:15. Visgi, tai buvo vienintelis jų laimėtas ketvirtis. Likusį rungtynių laiką svečiai po truputį tirpdė šeimininkų pranašumą, tačiau iki galo to padaryti jiems taip ir nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:79 ir dar viena lygos naujokų pasiekta pergale. Neįtikėtinas rungtynes sužaidė Paulius Steponavičius, pelnęs 29 taškus.