2019-01-27 Techninė pražanga

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

„Taškas“ lieka vienintelė komanda šiame sezone dar vis nepatyrusi pergalės skonio. Dar vienas pralaimėjimas patirtas prieš BC „Jūsų Panevėžys“ rezultatu 56:81. Jau per pirmąsias dešimt minučių šeimininkai įgavo 13 taškų deficitą, kurio panaikinti per likusį rungtynių laiką taip ir nepavyko. Rezultatyviausiai žaidė abiejų komandų atstovai Tomas Krulikauskas ir Rūtenis Mačiūnas, pelnę po 16 taškų.

Antradienis atnešė intrigos, kur susitiko BC „Žilvinas“ ir „Bingo taksi“ komandos. Abiejoms reikėjo reabilitacijos po netikėtų pralaimėjimų KK „Draugai“ ekipai. Šiek tiek geriau rungtynių pradžia susiklostė svečiams, tačiau jau antrajame kėlinyje šeimininkai panaikino deficitą ir įgijo minimalų vieno taško pranašumą. Visgi, geriau sužaistas trečiasis kėlinys „Bingo taksi“ leido pasiekti pergalę rezultatu 69:74, o rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo Justas Četkauskas, surinkęs 30 taškų.

KK „Pamėtom“ pasiekė dar vieną puikią pergalė prieš „SHOTAS“ komandą, rezultatu 64:83. Čia rungtynių baigtis buvo nulemta dar pirmajame kėlinyje, kurį daugiau nei dvigubai 15:32 laimėjo svečiai. Likusį rungtynių laiką komandos demonstravo lygų žaidimą, o į pergalę KK „Pamėtom“ ir dar kartą vedė Matas Lukminas, surinkęs 38 taškus. Itin sėkminga KK „Draugai“ komandos atkarpą Panevėžio krepšinio lygoje užbaigė „Adorma – roletai Jums“. Pirmuosius tris kėlinius svečiai po truputį įgavo ir didino savo persvarą, kurią minimaliai šeimininkams pavyko sumažinti tik ketvirtajame kėlinyje. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:72, o rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs Rimantas Daunys.

Ketvirtadienio kovos prasidėjo „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ ir BC „Žilvinas“ komandų akistata. Čia pirmoji rungtynių dalis priklausė svečiams, kurie įgijo net dviženklį skirtumą. Po ilgosios pertraukos veteranai dar bandė priešintis ir varžovų persvarą nurėžė per pusę. Visgi, susikaupę BC „Žilvinas“ paskutiniame ketvirtyje atstatė savo persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 69:80, o rezultatyviausiai žaidė Marius Grabskis, surinkęs 24 taškus. Į dar vieną kovą šią savaitę stoję „Bingo taksi“ krepšininkai turėjo pripažinti KKK „Mindaugietis“ komandos pranašumą. Čia rungtynių svarstyklės sukiojosi tai į vieną tai į kitą pusę. Dar pirmajame kėlinyje į priekį šovę kariai susikrovė 8 taškų pranašumą, kurį panaikinti šeimininkams pavyko tik trečiajame kėlinyje, kai kariams leido įmesti vos 6 taškus. Tai „Bingo taksi“ leido panaikinti taškų deficitą ir įgyti 2 taškų pranašumą. Visgi, kariai sugebėjo susikaupti ir sėkmingiau sužaistas paskutinysis ketvirtis jiems atnešė pergalę rezultatu 59:63. Rezultatyviausiai žaidė Deividas Grigėnas, pelnęs 19 taškų.