2019-01-27 Techninė pražanga

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Naujoji Panevėžio krepšinio savaitė prasidėjo šimtuku. „PKKSC – II“ net 31 taško skirtumu nušlavė BC „Jūsų Panevėžys“ ekipą. Dar pirmajame kėlinyje įsiveržę į priekį jaunimas visą varžybų laiką tik tolo. Sporto centro komandoje iš 12 registruotų žaidėjų taškus pelnė net 11. Svečių gretose beveik pusę taškų – 30, pelnė Artūras Narbutas, o rungtynės baigėsi rezultatu 100:69.  Kitos vakaro rungtynės baigėsi dar didesniu skirtumu – 40 taškų. „Kvieta“ rezultatu 97:57 nugalėjo „Taškas“ komandą. Čia puikų spurtą šovę tolyn į priekį šeimininkai surengė po ilgosios pertraukos, o rezultatyviausiai tądien žaidė Jokūbas Valiukas, pelnęs 25 taškus.

Antradienį „Vėjas“ ekipai teko patirti dar vieną nesėkmę rezultatu 93:48. Čia KK „Pamėtom“ sustiprinę savo sudėtį dviem Sporto centro žaidėjais – M. Lukminu ir T. Kirdeikiu, tiesiog nušlavė varžovus nuo rungtynių pradžios. Įdomu tai, kad naujokai komandai pelnė daugiau nei pusę visų komandos taškų – 53. Galbūt jie padės komandai atrasti kelią į pergales? Pasibaigus savaitgaliui ir išvažiavus „Adorma – roletai Jums“ komandos lyderiams jiems teko pripažinti net 40 taškų pranašumą prieš karių krepšinio klubą. Itin rezultatyviai antrąjį kėlinį sužaidę KKK „Mindaugietis“ pasiekė pergalę rezultatu 116:76, o rezultatyviausiai tą vakarą žaidė Tomas Urbonas ir Gytis Čiokštinas, surinkę po 24 taškus.

KK „Draugai“ ir toliau stebina, anksčiau atstovavę B lygą, jie nugalėjo dar vienus daugiamečius A lygos atstovus BC „Žilvinas“. Čia ir vėl paskutinis ketvirtis buvo sužaistas tiesiog puikiai – varžovams leista įmesti vos 6 taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:64, o rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Marius Grabskis, pelnė 18 taškų.

„Bingo taksi“ antrą savaitę iš eilės teko patirti nesėkmę – šįkart po pratęsimo nusileista „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ ekipai. Intriga laikėsi beveik visą rungtynių laiką, į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant minimaliam 1 taško skirtumui. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:75, o daugiausiai – 20 taškų pelnęs žaidėjas – Ugnius Paškauskas. Ketvirtadienis taip pat pasižymėjo pirmąja „Vėjas“ ekipos pergale. Ji pasiekta prieš „PKKSC – I“ komandą, rezultatu 87:84. Svečiai priekyje buvo pirmuosius tris kėlinius, tačiau puikiai sužaistas paskutinis ketvirtis – 31:18, leido šeimininkams iškovoti pirmąją pergalę šiame sezone. Puikias varžybas sužaidė Robertas Puzinas, surinkęs net 40 taškų. Paskutinėse vakaro rungtynėse susitiko „Neformatas“ ir „MBP Fortūna“ komandos. Pirmoje rungtynių dalyje dominavo šeimininkai, tačiau po trijų kėlinių atsilikimą jie buvo sumažinę iki minimalaus. Visgi, vos 7 taškus pelnę per paskutiniįį ketvirtį jie turėjo pripažinti svečių pranašumą rezultatu 54:62. Rezultatyviausiai žaidė Bronius Mateika, surinkęs 24 taškus.

Sekmadienis PKL buvo gan nerezultatyvus, čia susitikimas tarp „Bangenė/Aivera“ ir KKK „Mindaugietis“ ekipų baigėsi 67:50. Dar pirmajame kėlinyje dviženklę 15 taškų persvarą susikrovę šeimininkai ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Likę trys ketvirčiai klostėsi gana lygiu žaidimu, o vos šešiese susirinkę „Bangenė/Aivera“ pasiekė pergalę, kur rezultatyviausiai žaidė Tadas Mincė, pelnęs 18 taškų.