2019-03-10 Techninė pražanga

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Dar viena Panevėžio krepšinio lygos savaitė prasidėjo atkaklia dvikova mažojoje taurėje tarp „PKKSC – II“ ir „Viesulas – Rezus“ komandų. Čia rezultatas svyravo tai į vieną tai į kitą pusę ir nors pirmasis ketvirtis kiek sėkmingiau susiklostė svečiams. Visgi, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos jaunimas sugebėjo susikaupti ir įsiveržti į priekį rezultatu 47:45. Likusi rungtynių dalis, nors ir nežymiai, bet priklausė „Viesulas – Rezus“ komandai, kurie pasiekė pergalę rezultatu 83:90, o jų gretose vėl nesustabdomai žaidė D. Kasarauskas, surinkęs beveik pusę komandos taškų - 42. Kitose vakaro rungtynėse susitiko „Plius Minus“ ir Kvieta“ komandos. Čia po puikaus starto šeimininkai įsiveržė į priekį net 8 taškų skirtumu, tačiau per antrąjį ketvirtį sugebėjo ne tik iššvaistyti visą savo pranašumą, bet ir įgavo 1 taško deficitą. Taip įsibėgėjusių „Kvietos“ krepšininkų šeimininkams sustabdyti nebe pavyko ir likusius du kėlinius laimėję dviženkliu skirtumu svečiai šventė pergalę rezultatu 53:77. Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė J. Valiukas, pelnęs 21 tašką.

Kitos PKL kovos persikėlė į trečiadienį, kur „SHOTAS“ rezultatu 57:72 nusileido „MBP Fortūna“ komandai. Čia svečiai įsiveržė į priekį dar rungtynių pradžioje ir lėtai stengėsi susikrauti turimą kelių taškų pranašumą. Visgi, trečiajame kėlinyje į šturmą stoję šeimininkai dar bandė kiek priartėti prie varžovų, tačiau puikiai   „MBP Fortūnos“  sužaistas paskutinis kėlinys leido pasiekti įtikinamą pergalę. Puikias rungtynes sužaidė K. Janonis, kuris įmetė 23 taškus. Kiek netikėtą staigmeną tądien pateikė KK „Draugai“ komanda, kurie sugebėjo nugalėti „Bingo taksi“ krepšininkus. Svečiai jau pirmosiomis minutėmis įrodė savo pranašumą ir susikrovė dviženklę 10 taškų persvarą. Antrajame ketvirtyje jie tą pranašumą padidino dar keliais taškais, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis antroje rungtynių dalyje. Jau trečiąjį kėlinį šeimininkai sugebėjo laimėti 13 taškų skirtumu ir taip įgyti 1 taško pranašumą, paskutiniame ketvirtyje varžovams jie leido įmesti vos 4 taškus.  KK „Draugai“ šventė pergalę rezultatu 78:57, o rezultatyviausiai tose rungtynėse žaidė L. Liubavičius, pelnęs 18 taškų.

Ketvirtadienį didžiojoje taurėje „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ nusileido KKK „Mindaugietis“ ekipai. Veteranams priešintis pavyko tik pirmajame kėlinyje, kuriame jie net įgijo 7 taškų pranašumą. Visgi, jau per antrąsias 10 minučių kariai stojo į šturmą ir ne tik panaikino atsilikimą, tačiau ir įsiveržė į priekį 4 taškai. Antroje rungtynių pusėje KKK „Mindaugietis“ tolo nuo varžovų ir pasiekė pergalę rezultatu 72:91. Rezultatyviausiai šiose rungtynėse žaidė D. Stonys, surinkęs 23 taškus. Kitose vakaro rungtynėse, mažojoje taurėje, aikštelėje vaizdas klostėsi panašiai. Namuose žaidęs „Neformatas“ pirmajame kėlinyje dar įsiveržė į priekį, tačiau likusį rungtynių laiką spurtavęs „PKKSC – I“ jaunimas pasivijo ir pradėjo tolti nuo varžovų dar antrajame kėlinyje. Sporto centro auklėtiniai pasiekė pergalę rezultatu 80:93. Puikias rungtynes sužaidė B. Mateika, įmetęs 28 taškus.

Panevėžio krepšinio lygos savaitę užbaigė didžioje taurė, kur susitiko „Bangenė/Aivera“ ir „Adorma – roletai Jums“. Nors tikėtasi atkaklios ir įdomios kovos, svečiai pasiekė pergalę net 17 taškų skirtumu. Šeimininkų sudėtyje trūko gerai žinomų veidų, o svečių gretose pasirodė retai matomi veidai, kurie atvedė komandą į pergalę. Nors po dviejų kėlinių „Bangenė/Aivera“ dar turėjo 3 taškų pranašumą, tačiau likę du kėliniai pralošti dviženkliu taškų skirtumu paskandino visas viltis pasiekti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:86. Puikias rungtynes sužaidė D. Keburys, nugalėtojams pelnęs 27 taškus.