BC Žilvinas
2019-10-15 Techninė pražanga (suoliukas)

Fortūna
2019-10-14 Techninė pražanga (už vėlavimą į rungtynes)

Fortūna, Lauda Motors-Euforija- už vėlavimą pateikti paraiškas dalyvauti čempionate

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Pirmadienį pirmąjį etapą užbaigė „MBP Fortūna“, kuri nusileido 72:103 „Adoma – roletai Jums“ komandai. Svečiai laimėjo visus keturis kėlinius, tai po truputį toldama nuo savo varžovų. Rezultatyviausiai žaidė M. Juzeliūnas, surinkęs 23 taškus. „MBP Fortūna“ C pogrupyje lieka 3 vietoje ir keliaus į mažąją taurę. Pirmadienį savo kelionę pirmame etape užbaigė ir „Plius Minus“ ekipa, kurie namuose vos 5 taškų skirtumu, 70:75, pripažino „Panevėžio balsas“ komandos pranašumą. „Panevėžio balsas“ šiose rungtynėse atrado naują lyderį – Vaidą Kazlauską, kuris pelnė net 33 taškus.  Šios abi komandos taip pat keliaus į mažąją taurę.

Antradienį per plauką nuo savo pirmosios pergalės buvo BC „Jūsų Panevėžys“. Lygos debiutantų derbyje „Kvieta“ pasiekė pergalę rezultatu 63:64. Nors pirmasis kėlinys dar priklausė šeimininkams, likusius kėlinius jie nusileido palaipsniui – 1, 2 ir 4 taškais, taip leisdami varžovams įsiveržti į priekį vieno taško skirtumu. Nesustabdomai žaidė Jokūbas Valiukas, pelnęs 23 taškus.

Dar vieni savo kelionę pirmame etape tarpusavio kovoje pabaigė „Neformatas“ ir „Alaus mėgėjai – Rėkliai“. Čia rezultatu 51:71, šeimininkai pripažino veteranų pranašumą, kurie keliauja į didžiąją taurę, sau už nugaros palikdami „Neformatas“ ekipą. Šiose rungtynėse 23 taškus surinko B. Mateika. Kova dėl patekimo į didžiąją taurę užvirė ir A pogrupyje. Čia susitiko „Bingo taksi“ ir „PKKSC – II“ komandos, kurios pretenduoja į vieną kelialapį didžiosios taurės link. Pirmąjį susitikimą pergalę, rezultatu 93:86, pasiekė „Bingo taksi“. Rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pelnęs L. Paškauskas.

Sekmadienį dar trys komandos baigė pirmąjį etapą. Čia „Bangenė/Aivera“ nugalėjo „Bingo taksi“, kuriems liko dar vienas susitikimas. Pirmoji rungtynių pusė buvo itin rezultatyvi, šeimininkai pelnė net 52 taškus bei susikrovė 20 taškų persvarą. Visgi, antroje rungtynių pusėje žaidimas kiek persisvėrė į kitą pusę ir rungtynės baigėsi rezultatu 84:77, o rezultatyviausias buvo B. Nakutis, surinkęs 27 taškus. „Bangenė/Aivera“ pirmąjį etapą baigia nepatyrusi pralaimėjimų. Kiek labiau nuspėjamos rungtynės buvo tarp „Lauda Motors – Euforija“ ir „Vėjas“ komandų. Visgi, rungtynės buvo itin rezultatyvios 103:78, o šeimininkai dviženklį pranašumą įgijo dar pirmame kėlinyje. Nesustabdomai žaidė 36 taškus pelnęs K. Šilinskas.