2019-01-27 Techninė pražanga

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Panevėžio krepšinio lygos savaitė prasidėjo „Kvieta“ ir KKK „Mindaugietis“ komandų susitikimu. Čia pirmajame kėlinyje dviženklę persvarą susikrovė kariai, likusioje rungtynių dalyje jau galėjo atsipalaiduoti. KKK „Mindaugietis“ pasiekė pergalę rezultatu 72:117 ir baigė pirmąjį etapą be pralaimėjimų. Rezyltatyviausias rungtynių žaidėjas J. Valiukas – 34 taškai.

„Taškas“ komandai dar vis nepavyksta iškovoti pergalių. Dar vienas pralaimėjimas patirtas kovoje prieš „Panevėžio balsas“ komandą, rezultatu 70:60. Nors rungtynių pradžia dar įžiebė viltį ir pirmasis ketvirtis leido įgyti 6 taškų persvarą, ji ištirpo dar iki ilgosios pertraukos. Antroje rungtynių dalyje grįžti į atkaklią kovą taip pat nebe pavyko. Daugiausiai taškų – 19, pelnė J. Ulianskas.

Intrigos buvo galima sulaukti trečiadienio kovoje tarp „PKKSC – I“ ir „Adorma – roletai Jums“ komandų. Čia, kaip ir praeitame šių komandų susitikime, vyko atkakli kova, o rungtynės baigėsi vos dviejų taškų skirtumu. Vis dėlto, antrajame pergale šiame derbyje pasiekė „Adorma – roletai Jums“. Pirmoji rungtynių dalis priklauso Sporto centro auklėtiniams, kurie sugebėjo susikrauti net 12 taškų persvarą. Visgi, po ilgosios pertraukos susikaupė ir geriau atrodė svečiai, kurie sugebėjo priartėti ir persverti rezultatą į savo pusę. Rungtynės baigėsi rezultatu 89:91, o nesustabdomai žaidė B. Navikas, surinkęs 27 taškus.

Veteranai toliau kovoja dėl pirmosios vietos grupėje, pasiekę dar vieną pergalę, šįkart prieš „SHOTAS“ komandą, jie nors ir trumpam, šokteli į pirmąją D pogrupio vietą. Čia rungtynių rezultatas svyravo tai į vieną tai į kitą pusę, tačiau trečiąjį kėlinį galingai sužaidę „Alaus mėgėjai – Rėkliai“, užsitikrino pergalę, kuri buvo pasiekta rezultatu 74:87. Rezultatyviausiai žaidė abiejų komandų atstovai, surinkę po 20 taškų – Robertas Katauskas ir Dajus Stonys.

„Viesulas – Rezus“ dar kartą nugalėjo BC „Jūsų Panevėžys“ komandą, rezultatu 62:82. Šeimininkai intrigą išlaikyti pajėgė tik pirmąsias dešimt minučių, likusį rungtynių laiką svečiai tik didino savo pranašumą. Nesustabdomai vėl žaidė D. Kasarauskas, surinkęs 29 taškus. Nors „Viesulas – Rezus“ ir lieka už didžiosios taurės ribos, jie įsitvirtina trečioje pogrupio vietoje.

Sekmadienį buvo pasiektos dvi lengvos pergalės. Pirmosiose rungtynėse „Bangenė/Aivera“ nesunkiai susitvarkė su „Taškas“ ekipa. Čia nugalėtojas paaiškėjo dar rungtynių pradžioje, o „Taškas“ užbaigė savo pirmąjį etapą, deja, bet nepasiekęs nei vienos pergalės. Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė E. Misiūnas, pelnęs 29 taškus ir padėjęs savo komandai pasiekti pergalę rezultatu 109:58. Dar vienas panašias rungtynes sužaidė „Lauda Motors – Euforija“ ir „Neformatas“ komandos. Analogiškai ankstesnėms rungtynėms, nugalėtojas paaiškėjo jau pirmajame kėlinyje ir sulyg kiekvienu ketvirčiu vis didino savo pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 99:57, o rezultatyviausiai žaidė 31 Tašką surinkęs T. Buinauskas.