Nuobaudos komandoms
Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Antradienį Panevėžio krepšinio B lygoje įvyko paskutinysis ketvirtfinalio susitikimas. „Via Ludus“ namuose nepasigailėjo „PKKSC – II“ komandos. Rungtynės baigėsi rezultatu 97:47. Atrodo, jog rungtynės baigėsi vos tik prasidėjusios, galingai spurtavę šeimininkai, nepaliko jokių vilčių laimėdami ketvirtį 30:6. Likę kėliniai buvo tarsi formalumas, kuriuos be problemų išsprendė „Via Ludus“ kolektyvas, laimėdamas serija 2-1.

Trečiadienį B lygoje lemiamą tašką dėjo ir „BC Žilvinas“ komanda. Ji ir antrose serijos rungtynėse prieš „KK Draugai“ komandą iškovojo pergalę rezultatu 67:88. Šiose rungtynėse pirmasis kėlinys buvo tas išbandymas, kurio šeimininkai neatlaikė ir po stipraus smūgio, atsitiesti nebepajėgė. „BC Žilvinas“ serija laimėjo 2-0 ir žengė į pusfinalį, kur susikaus su „Daviska“ ir „Via Ludus“ poros nugalėtoju.

Ketvirtadienį „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ įrodė ir antrąjį kartą savo pranašumą prieš „Sakalas – Švyturys“ komandą. Po atkaklios kovos rezultatu 70:66 svečiams teko pripažinti veteranų pranašumą, kurie laimėję seriją 2-0 keliauja į stipriausiųjų ketvertą. Per pirmąjį rungtynių kėlinį šeimininkai susikrovė 8 taškų pranašumą, kurį jau antrajame kėlinyje iššvaistė ir leido varžovams pabėgti į priekį 3 taškais iki ilgosios pertraukos. Nervų karą antroje rungtynių dalyje laimėjo „Alaus mėgėjai – Rėkliai“, kurie puikiai sužaidė paskutinį ketvirtį ir iškovojo pergalę.

Ilgai laukusi „Daviska“ pagaliau sulaukė savo varžovo ketvirtfinalyje. Čia jie susitiko su „Via Ludus“ komanda ir ištroškę krepšinio pasiekė pirmąją pergalę serijoje dėl patekimo į finalus. Nors pirma rungtynių dalis buvo gan nerezultatyvi, tačiau po ilgosios pertraukos grįžusi „Daviska“ nebenorėjo ilgiau laikyti intrigos ir pabėgusi į priekį šventė pergalę rezultatu 80:59.

Dar vieni finalininkai – „Viesulas- Rezus“ komanda, kuri laimėjo seriją 2-0. Antrose serijos rungtynėse su KK „Aukštaitija“ daug vargo svečiai neturėjo ir savo pranašumą pradėjo įrodinėti nuo rungtynių pradžios. Nors trečiajame kėlinyje šeimininkai dar bandė susigrąžinti viltis, tačiau „Viesulas – Rezus“ greit jas palaidojo ir iškovojo pergalę rezultatu 73:83.