2019-05-04 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Fortūna

2019-10-14 Techninė pražanga (už vėlavimą į rungtynes)

Fortūna, Lauda Motors-Euforija- už vėlavimą pateikti paraiškas dalyvauti čempionate

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Pirmajame ketvirtfinalyje į kovą stojo „BC Žilvinas“ ir „KK Draugai“ komandos. Namuose rungtyniavusi „BC Žilvinas“ komanda turėjo rimtai paplušėti prieš kaip visada kovingai nusiteikusį „KK Draugai“ komandos kolektyvą. Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie 26:20 jau rungtynių pradžioje įrodė savo pranašumą. Visgi, antrasis kėlinys parodė, jog lengva jiems nebus ir jį jau laimėjo „KK Draugai“ 19:21 ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi 45:41. Trečiajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis, spurtavę svečiai ne tik sumažino atsilikimą, tačiau ir perlaužė rungtynes savo naudai laimėdami ketvirtį 20:28. Prieš lemiamą ketvirtį komandas  skyrė tie patys 4 taškai, tik svečių naudai. Lemiamas ketvirtis įrodė to vakaro „BC Žilvinas“ komandos pranašumą, kurie sugebėjo kėlinį laimėti 10 taškų skirtumu ir švęsti pergalę rezultatu 89:83. Vienas iš pergalės kalvių buvo Marius Grabskis, kuris rungtyniavo nesulaikomai ir pelnė net 40 taškų.

Kitame ketvirtfinalyje jėgas išbandė „Viesulas – Rezus“ ir „KK Aukštaitija“. Čia rungtynės klostėsi apylygiai tik pirmąjį kėlinį. Antrajame ketvirtyje pradėjo ryškėti vis didesnis šeimininkų pranašumas. Antrąjį kėlinį „Viesulas – Rezus“ laimėjo 33:20 ir po dviejų kėlinių esant rezultatui 49:35, komandas skyrė jau 14 taškų. Trečiajame kėlinyje svečiai dar bandė kabintis ir buvo atsilikimą sumažinę iki 5 taškų, tačiau tada Rokas Rolis paleido 4 tikslius tolimus metimus iš eilės ir vėl viskas stojo į šiose rungtynėse jau matytą scenarijų. Paskutinis ketvirtis buvo tarsi formalumas. Pirmųjų šios serijos rungtynių rezultatas 86:70 „Viesulas – Rezus“ komandos naudai. Kaip jau įprasta, atkrintamosiose į priekį ir vėl šeimininkus vedė Rokas Rolis, surinkęs 36 taškus.

„Sakalas – Švyturys“ ketvirtfinalio seriją pradėjo namuose pralaimėdami „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ komandai. Pirmoji rungtynių pusė vyko permainingai. Jei pirmąjį ketvirtį laimėjo svečiai 18:25, tai antrajame savo pranašumą jau įrodinėjo šeimininkai laimėdami 22:15. Po didžiosios pertraukos komandos žaisti išėjo esant lygiam rezultatui. Visgi, antroje rungtynių pusėje savo pranašumą pradėjo įrodinėti veteranai, kurie laimėjo abu likusius ketvirčius 17:21 ir 17:23 ir šventė labai svarbią pergalę išvykoje rezultatu 74:84. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Tomas Taučius, surinkęs 25 taškus.