Viesulas-Rezus

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

Sekmadienį buvo sužaistos dar vienos A lygos rungtynės, kuriose susitiko „Adorma – roletai Jums“ ir „KKK Mindaugietis“ komandos. Čia vos penkiese susirinkę „Adorma – roletai Jums“ krepšininkai bandė pasiekti pergalę, tačiau pritrūkus jėgų teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 84:94. Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai pateikė staigmeną, kai atrodo kvepėjo lengva karių pergale. Nuo pat pradžių pirmavusi „Adorma – roletai Jums“ laikėsi iki pat antrojo kėlinio vidurio, kai varžovams galiausiai pavyko perlaužti rezultatą į savo pusę. „KKK Mindaugiteis“ antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą ir susikrovė dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos, regis „Adorma – roletai Jums“ įsijungė antras kvėpavimas ir jie skirtumą sumažino net iki 5 taškų. Visgi, daugiau poilsio minučių turėję kariai iki rungtynių pabaigos sugebėjo susigrąžinti turėtą dviženklį pranašumą. Atkreipus dėmėsį statistika, panašu, kad „Adorma – roletai Jums“ visose kategorijose buvo pranašesni už varžovus, ir pataikė geriau, ir dėl kamuolių kovojo geriau, tačiau padarė daugiau klaidų. Vienintelis žymus skirtumas tarp komandų – tolimi mėtimai, kurių kariai pataikė net 17, kas ir leido jiems susikrauti pranašumą. Po šių rungtynių „KKK Mindaugietis“ kyla į pirmąją lentelės poziciją, o abejoms komandoms lieka po paskutines rungtynes reguliariajame sezone.