Prasidėjo antrasis B lygos ratas

2017-12-18 21:56
Ieva Šedurskaitė
Nuotr.:

„BC Žilvinas“ namuose neturėjo vargo su „PKKSC – 2“. Jau pirmajame kėlinyje susikrovę persvarą šeimininkai ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Sporto centro auklėtiniai charakterį parodyti sugebėjo tik paskutiniame ketvirtyje, kurį laimėj 20:21. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:57.

„BC Žilvinas“:  Justinas Pomeckis 23 taškai.

„PKKSC – 2“: Benas Aleliūnas 20 taškų.

„KK Pamėtom“ apmaudžiai nusileido „Sakalas – Švyturys“ komandai. Dviženklį taškų kiekį pelnyti tik pirmąjį kėlinį sugebėję šeimininkai rezultatu 36:89 pripažino „Sakalas – Švyturys“ komandos pranašumą.

„KK Pamėtom“: Donatas Stašiūnas 10 taškų.

„Sakalas – Švyturys“: Giedrius Radzevičius 27 taškai.

Trečiadienį B lygoje laukė itin permaininga kova tarp „Vairolita – Karčema“ ir „KK Draugai“. Čia pirmoji varžybų dalis priklausė šeimininkams, kuriems pavyko susikrauti 7 taškų pranašumą išeinant į ilgąją pertrauką. Po jos viskas apsivertė aukštyn kojomis ir „KK Draugai“ jau trečiajame kėlinyje sugebėjo panaikinti deficitą bei susikrauti dviženklį pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai tik toliau tolo nuo savo varžovų ir galiausiai šventė pergalę, rezultatu 65:84.

„Vairolita – Karčema“: Aurimas Ramoška 33 taškai.

„KK Draugai“: Tadas Sniceris 24 taškai.

„Alaus mėgėjai - Rėkliai“  iškovojo dar vieną pergalę, šįkart prieš „Neformatas“ komandą. Nuo rungtynių pradžios kontroliavę padėtį vadėles svečiai atleido tik rungtynių pabaigoje. Nors paskutiniame kėlinyje šeimininkams pavyko atsilikimą sumažinti 11 taškų, tačiau to nepakako ir  „Alaus mėgėjai - Rėkliai“ pasiekė rezultatu 70:86.

„Neformatas“: Audrius Šinkūnas 21 taškas.

„Alaus mėgėjai - Rėkliai“: Tomas Taučius 26 taškai.

„Daviska“ apmaudžiai nusileido „KK Aukštaitija“ komandai. Nors pirmajame kėlinyje svečiai įgijo 3 taškų pranašumą, tačiau kiti du ketvirčiai jiems tapo šaltu dušu, per kurį „KK Aukštaitija“ susikrovė 20 taškų pranašumą. Nors paskutiniame ketvirtyje svečiai dar sugebėjo sugrįžti į žaidimą, tačiau to neužteko ir teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 75:68.

„KK Aukštaitija“: Aurimas Puodžiūnas 16 taškų.

„Daviska“: Aivaras Kručas 18 taškų.