B lygos pirmenybėse išryškėja lyderiai

2017-10-22 11:49
Ieva Šedurskaitė ir Justas Četkauskas
Nuotr.:

Trečioji B lygos savaitė prasidėjo „Alaus mėgėjai – Rėkliai“ ir „BC Žilvinas“ komandų akistata. Čia buvo tikimasi kietos ir permainingos kovos. Tiesa toks vaizdas aikštelėje buvo tik pirmąsias 10 minučių. Kurias šeimininkai laimėjo 26:15. Tačiau nuo antrojo ketvirčio veteranai buvo pasiųsti į nokdauną, po kurio atsitiesti taip ir nebe sugebėjo. Visus tris likusius ketvirčius daugiau nei užtikrintai laimėję svečiai iškovojo pergalę rezultatu 67:97.

„Alaus mėgėjai – Rėkliai“ : Rimantas Mincė 29 taškai.

„BC Žilvinas“: Ngadi David Gil Malonga 26, Mantas Klezys ir Justinas Pomeckis po 22 ir Aurimas Nečionis 20 taškų.

„Taškas“ savo tvirtovėje „PKKSC – II“ ir toliau paliko be pergalių. Rungtynės klostėsi labai permainingai. Visgi rungtynių lūžis įvyko lemiamame ketvirtyje, kurį šeimininkai laimėjo net 31:15 ir taip iškovojo antrają pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 84:80.

„Taškas“: Tomas Krulikauskas ir Rolandas Žiukas pelnė po 17 taškai.

„PKKSC – II“: Lukas Dubikaltis 27 taškai.

„Fortūna“ lemiamu metu buvo tikslesni už „Panevėžio balsas“ komandą. Dar vienas B lygos trileris šią savaitė klostėsi taip pat labai permainingai. Abi komandos pademonstravo išties neblogą gynybą ir kovingumą. Tiesa namuose rungtyniavę „Fortūna“ komandos vyrai šį kartą rungtynių pabaigoje buvo tikslesni. Po dramatiškos rungtynių pabaigos vieno taško skirtumu pergalę šventė šeimininkai 65:64

„Fortūna“: Kęstutis Jokša 12 taškų.

„Panevėžio balsas“: Deividas Labanavičius 12 taškų.

Antradienį į kova stojo A grupės komandos „KK Pamėtom“ ir „PKKSC – III (2002)“. Šių mėtų B lygos naujokų derbyje stipresni buvo Sporto centro auklėtiniai, laimėję rezultatu 60:76. Jau per pirmus du kėlinius jaunieji krepšininkai spėjo susikrauti 28 taškų pranašumą. Likusius du kėlinius svečiai šiek tiek atsipalaidavo ir šeimininkai gavo progą sušvelninti rezultatą.

„KK Pamėtom“: Donatas Stašiūnas 17 taškų, Ramūnas Laurenčikas 11 taškų.

„PKKSC – III (2002)“: Augustas Gaivenis 20 taškų, Titas Janeliauskas 16 taškų.

Trečiadienį A grupėje savo jėgas išbandė „KK Draugai“ ir „Vėjas“ komandos. Pirmoji rungtynių pusė sėkmingiau klostėsi „KK Draugai“ komandai, kuri į ilgąją pertrauką iškeliavo turėdama dviženklį skirtumą, 49:38. Visgi, sugrįžus į trečiąjį kėlinį „Vėjas“ pateikė staigmeną, ir priminė varžovams, kad su jais atsipalaiduoti negalima. Svečiai savo atsilikimą po trijų ketvirčių sumažino iki 4 taškų. Po šalto dušo šeimininkai atsibudo paskutiniame ketvirtyje, kuriame ir nepasigailėjo savo varžovų, laimėdami kėlinį 29:9 bei baigdami rungtynes rezultatu 91:67.

„KK Draugai“: Andrius Lukašiūnas 31 taškas, Tadas Sniceris 16 taškų.

„Vėjas“: Robertas Puzinas  23 taškai, Arūnas Kubilius 17 taškų.

Kitose vakaro rungtynėse susitiko „Plius Minus“ ir „Via Ludus“ ekipos. Čia pirmasis kėlinys žadėjo intrigą, kadangi baigėsi rezultatu 17:19 svečių naudai. Visgi, pagavę krepšinio ritmą „Via Ludus“ komanda sugebėjo antrąjį kėlinį pelnyti net 35 taškus ir ilsėtis išeiti su 22 taškų pranašumu. Nors ir likusius du kėlinius šeimininkams pavyko laimėti, tačiau to pergalei neužteko, rungtynės baigėsi rezultatu 82:98 svečių naudai.

„Plius Minus“: Daivaras Dulkė 35 taškai, Donatas Skiotys 21 taškas.

„Via Ludus“: Marijus Matiliūnas 28 taškai, Arnas Vaičikauskas 24 taškai.

Ketvirtadienį į kovas grįžo ir B grupės komandos. Pirmosiose vakaro rungtynėse susitiko „KK Aukštaitija“ ir „Neformatas“ komandos. Čia geresni buvo šeimininkai, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 69:48. Nugalėtojai laimėjo net tris ketvirčius iš keturių, tai nepalikdami varžovams net menkiausių vilčių.

„KK Aukštaitija“: Jokūbas Valiukas 26 taškai, Mantas Rutkauskas 11 taškų.

„Neformatas“: Remigijus Šadauskas 12 taškų, Audrius Šinkūnas 10 taškų.

Antrosiose ketvirtadienio rungtynėse susitiko A grupės komandos „Sakalas – Švyturys“, kuris lieka be pralaimėjimų ir „Vairolita – Karčema“. Čia visą laiką rungtynes kontroliavo šeimininkai, kurie jau po pirmojo kėlinio turėjo 14 taškų pranašumą. Svečiams pavyko laimėti tik paskutinį ketvirtį, tačiau to pergalei nepakako. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:57.

„Sakalas – Švyturys“: Mindaugas Jakštys 39 taškai, Artūras Jurgelionis 12 taškų.

„Vairolita – Karčema“: Jonas Pilipavičius 29 taškai, Aurimas Ramoška 11 taškų.