2017-04-18 21:54
Justas Četkauskas
Nuotr.:

Priešvėlykinės „Bingo taksi” ir „Bangenė/Aivera” komandų pergalės

Edvino Sriubo vedama „Bingo taksi” iškovojo svarbų tašką - Penktadienį A lygoje susitiko  „Bingo taksi” ir  „Adorma - roletai Jums” komandos. Kaip jau įprasta šių komandų dvikovose žaidimas buvo labai klampus. Daug klaidų, netikslių metimų ir puikių neišnaudotų šansų. Pirmoji rungtynių pusė buvo kiek sėkmingesnė svečiams, kurie laimėjo pirmą ketvirtį 13:18 ir antrąjį 13:14. Šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyti Eivydą Šukį, kuris dominavo pirmoje rungtynių dalyje po abejais krepšiais. Pasibaigus pirmajai rungtynių pusei švieslentėje degė 26:32. Antroje rungtynių dalyje tarsi pabudę iš miego  „Bingo taksi” parodė gyvybės ženklus ir trečiąjį kėlinį sužaidė išties neblogai 17:6. Paskutiniame ketvirtyje intrigos netrūko, rezultatas svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę, kol galiausiai puikus Edvino Sriubo žaidimas tiek puolime, tiek gynyboje galutinai palaužė  „Adorma - roletai Jums" komandos viltis iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 66:58. Pagrindinės svečių pralaimėjimo priežastis galima įvardinti tokias: daugybė klaidų ir pagrindinių žaidėjų trūkumas. Nugalėtojus į pergalę vedė Edvinas Sriubas, surinkęs 22 taškus, varžovams 19 pridėjo Eivydas Šukys.

„Bangenė/Aivera" tik rungtynių pabaigoje palaužė Renato Samulionio vedamą „KKK Mindaugietis" komandą - Kaip jau įprasta šiame sezone šių dviejų ekipų rungtynės būna ypač atkaklios. Jau nuo rungtynių pradžios kova buvo įdomi ir komandos demonstravo išties puikų krepšinį. Pirmajame ketvirtyje nesustabdomai žaidę kariai varė į neviltį savo varžovus laimėdami ketvirtį 20:30. Antrasis ketvirtis prasidėjo čempionų spurtu,tačiau sužaidus vos 3 minutes traumą patyrė vienas iš „Bangenė/Aivera" komandos lyderių - Paulius Dėgenis. Be jo likę čempionai ir vėl krito į duobę bei prireikė nemažai laiko, kad persigrupuotų ir atrastų savąjį žaidimą. Po dviejų ketvirčių komandas skyrė 2 taškų karių pranašumas 43:45. Antroji rungtynių dalis vyko labai permainingai ir nuolat keitėsi pirmaujanti komanda. Visgi, trečiasis ir ketvirtasis kėliniai priklausė „Bangenė/Aivera" komandai, kuriuos jie laimėjo 18:14 ir 26:23. Rungtynių pabaigoje likus mažiau nei trims minutėms ir esant  lygiam rezultatui, čempionus truktelėjo Paulius Kamarauskas pataikęs labai svarbius metimus ir taip atvedęs komandą į pergalę 87:82. Puikiai rungtyniavusios abi ekipos gali pasigirti nuostabiu taiklumu, kariai tritaškius metė net 56 proc. taiklumu 27/15. O „Bangenė/Aivera" iš dviejų taškų zonos atakavo 62 proc. taiklumu 23/37. Nugalėtojams 21 tašką surinko komandos lyderis Tadas Mincė, varžovams Renatas Samulionis pelnė net 30 taškų ir pataikė 7 iš 8 tolimų metimų.