BC Žilvinas
2019-10-15 Techninė pražanga (suoliukas)

Fortūna
2019-10-14 Techninė pražanga (už vėlavimą į rungtynes)

Fortūna, Lauda Motors-Euforija- už vėlavimą pateikti paraiškas dalyvauti čempionate

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono

Įsibėgėja paskutinis A lygos ratas

2017-03-25 09:48
Justas Četkauskas ir Ieva Šedurskaitė
Nuotr.:

Toliau pergalingai keliaujantys „Akmenys” ir „Bangenė/Aivera”, susikaupę kariai ir toliau duobėje esantys „Adorma - Roletai Jums”

Eilinė čempionų pergalė – penktadienio vakarą prasidėjo dar vienas A lygos turas, kur susitiko „Bangenė/Aivera“ ir „Adorma-roletai Jums“ komandos. Čia dar vieną pergalę iškovojo praėjusių metų čempionai, rezultatu 89:75. Intriga laikėsi du kėlinius, kai pirmaujanti komanda keitėsi net 7 kartus. Pirmasis kėlinys palankesnis buvo svečių komandai, kurie pirmas 5 minutes diktavo žaidimo taisykles. Šeimininkams supratus, kad varžovai lengvos pergalės atiduoti neketina, antroje kėlinio pusėje pavyko priartėti prie varžovų ir ketvirtį užbaigti rezultatu 18:19. Antrajame kėlinyje virė arši kova, visgi likus vos kelioms minutėms iki ketvirčio pabaigos „Bangenė/Aivera“ tiesiog šovė į priekį atsiplėšdama nuo varžovų ir užbaigdama ketvirtį 31:20, bei išeidami ilsėtis turėdami dviženklį pranašumą 49:39. Likusius du kėlinius šeimininkai didino savo pranašumą, nors svečiams paskutinį ketvirtį laimėti pavyko 2 taškais. Komandos žaidė gana lygų statistiškai žaidimą, tačiau šeimininkai pataikė dvigubai daugiau tolimų metimų – 12 prieš 6. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Tomas Petrošaitis, surinkęs net 31 tašką, o „Adorma-roletai Jums“ komandoje puikias rungtynes sužaidė Mantas Vaznonis surinkęs trigubą dublį – 18 taškų, 19 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Lauda motors - Euforija” tik antroje rungtynių pusėje palaužė „Adorma - Roletai Jums ”- pirmosiose sekmadienio A lygos rungtynėse susitiko „Lauda motors - Euforija” ir „Adorma - roletai Jums”. Rungtynių pradžioje komandos demonstravo išties neblogą krepšinį ir pirmąjį ketvirtį baigė esant lygiam rezultatui. Antrajame ketvirtyje pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Puikų puolimą pademonstravusi „Adorma - roletai Jums” sugebėjo ketvirtį laimėti 15:25 ir susikrauti 10 taškų pranašumą prieš antrąją rungtynių dalį. Po pertraukos grįžę šeimininkai atrodė visai kitaip, tiek puolime, tiek gynyboje ir svečiams nepaliko jokių šansų. Trečiąjį kėlinį laimėjo 22:15, o ketvirtajame privertė varžovus tiesiog kapituliuoti laimėdami paskutinį ketvirtį net 29:10. Galutinis rungtynių rezultatas 85:69. Sėkmingesnį šeimininkų žaidimą garantavo mažiau padarytų klaidų, vos 13 prieš 20 ir atkovoti kamuoliai, kuriuos šeimininkai laimėjo 56:44. Nugalėtojus į priekį vedė Deividas Pogužinskas, surinkęs 30 taškų ir 40 naudingumo balų, varžovų gretose po 17 taškų pelnė Robertinas Vilimas ir Artūras Narbutas.

Visas 40 minučių dominavęs „KKK Mindaugietis” iškovojo svarbius taškus - antrose sekmadienio A lygos rungtynėse susitiko „KKK Mindaugietis” ir „BC Žilvinas” komandos. Čia jau nuo pirmųjų minučių kariai įrodė savo pranašumą ir jį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Pirmasis ketvirtis baigėsi 27:19, tačiau antrajame „BC Žilvinas” sugebėjo priartėti ir į didžiąją pertrauką išėjo turint 3 taškų deficitą 42:39. Antroji rungtynių dalis prasidėjo ir vėl kiek sėkmingesniu šeimininkų žaidimu - 19:11. Ir prasidedant lemiamam ketvirčiui kariai vėl turėjo 11 taškų pranašumą, kas jiems ir garantavo pergalę. Tiesa, ketvirtasis ketvirtis buvo sužaistas išties rezultatyviai 24:22, bet svečiams stebuklo sukurti taip ir nebe pavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 85:72. Turbūt viena iš didžiausių problemų „BC Žilvinas” komandoje buvo daugybė klaidų, ko nebūtų galima pasakyti apie išties tvarkingai žaidusius karius, klaidų santykis 9:20. Taip pat jau kurį laiką svečius kamuoja traumos ir lyderių netektis, kuri atsiliepia komandos rezultatams. Nugalėtojus šį sykį į priekį vėl vedė Domantas Varaškevičius, surinkęs 35 taškus ir 34 naudingumo balus. „BC Žilvinas” komandoje 23 taškus surinko Justinas Pomeckis.

„Akmenys” pergalingai žygiuoja ir toliau - pirmadienio A lygos rungtynėse „PKKSC - I (1998)” susitiko su A lygos lyderiais „Akmenys” komanda. Rungtynių pradžioje žaidimas buvo labai apylygis, nei vienai komandai nepavyko pirmajame ketvirtyje įrodyti ryškaus pranašumo. Kėlinys baigėsi minimaliu Sporto centro auklėtinių pranašumu 17:18. Antrasis ketvirtis, tiksliau jo paskutinės minutės, virto tiesiog košmaru Sporto centro auklėtiniams, kurie tiesiog nerado būdų sustabdyti varžovų puolimo ir pralaimėjo ketvirtį net 29:14. Ilsėtis komandos išėjo esant 14 taškų „Akmenys” komandos pranašumui 46:32. Antroje rungtynių dalyje „Akmenys” varžovų neprisileido ir pirmaudami dviženkliu taškų skirtumu iškovojo užtikrintą pergalę 85:66. „PKKSC - I (1998)” į neviltį varė daugybė padarytų klaidų - net 24 ir kova dėl atšokusių kamuolių, kurią jie pralaimėjo 51-36. Nugalėtojų gretose ir vėl rezultatyviausiai žaidė komandos lyderis Tomas Rimša, surinkęs 24 taškus ir 28 naudingumo balus. Sporto centro auklėtinių gretose Evaldas Kazokaitis surinko 22 taškus.