BC Žilvinas
2019-10-15 Techninė pražanga (suoliukas)

Fortūna
2019-10-14 Techninė pražanga (už vėlavimą į rungtynes)

Fortūna, Lauda Motors-Euforija- už vėlavimą pateikti paraiškas dalyvauti čempionate

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono
Nuotr.:

„PKKSC – I (1998)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Adorma - roletai Jums“ komandą – Vienintelėse ketvirtadienio A lygos rungtynėse „PKKSC - I" (1998) metė rimtą iš šūkį „Adorma -roletai" Jums komandai. Rungtynių pradžia kiek sėkmingesnė buvo svečiams kurie jau nuo pirmųjų minučių atrodė tvirčiau ir laimėjo pirmąjį ketvirtį 17:20. Antrasis ketvirtis vyko labai panašiai, Sporto centro auklėtiniai vis nerado priešnuodžių kaip sustabdyti Mantą Vaznonį ir Donatą Rutkauską šiame ketvirtyje įmetusi 3 tolimus metimus. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 5 taškų skirtumas 39:44. Trečiasis kėlinys buvo savotiškas „PKKSC - I (1998)" atgimimas ir grįžimas į rungtynes. Jie laimėjo ketvirtį 28:23 ir prieš lemiamą kėlinį komandos žaidimą pradėjo tarsi iš naujo 67:67. Visgi, lemiamu momentu šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir iškovoti svarbią antrąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 86:78. Viena iš „Adorma - roletai Jums" komandos pralaimėjimų buvo trumpas atsarginių žaidėjų suolelis ir nuovargis rungtynių pabaigoje. Šeimininkai taip pat nerado priešnuodžių prieš Mantą Vaznonį surinkusį įspūdingą trigubą dublį (19 taškų, 16 atkovotų kamuolių, 14 rezultatyvių perdavimų - 45 naudingumo balai), jam puikiai talkino ir Eivydas Šukys surinkęs 32 taškus. Tiesa „PKKSC - I (1998)" turėjo ir savąjį vedlį, tai komandos lyderis Titas Kručas varžovus varęs į neviltį ir šiose rungtynėse surinkęs 31 tašką ir net 40 naudingumo balų. Po šios pergalės Sporto centro auklėtiniai su 2 pergalėmis rikiuojasi 8 lentelės vietoje, o „Adorma - roletai Jums" su 4 pergalėmis lieka septinti.