2017-02-15 17:53
Justas Četkauskas ir Ieva Šedurskaitė
Nuotr.:

Vienintelės sekmadienio A lygos rungtynės

Permainingas 50 minučių trileris – taip galima pavadinti rungtynes tarp „Bangenė/Aivera“ ir „Bingo Taksi“ komandų. Šiose labai permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net 19 kartų bei 14 kartų rezultatas buvo lygus. Jau pirmajame kėlinyje užvirė kieta kova abiejose aikštelės pusėse, pirmąjį ketvirtį šiek tiek sėkmingiau sužaidė čempionai 22:21. Antrajame kėlinyje aistros tik kaito, o vaizdas aikštelėje nesikeitė. Antrąjį ketvirtį taip pat laimėjo čempionai 18:17 ir į didžiąją pertrauką ilsėtis išėjo turėdami menką 2 taškų pranašumą 40:38. Po pertraukos abi komandos grįžusios į aikštelę dar labiau kibo į atlapus viena kitai ir 27 žaidimo minutę rezultatas buvo lygus 50:50. Tada „Banegnė/Aivera“ spurtavo 7:0 ir pabėgo į priekį. Prasidedant lemiam ketvirčiui komandas skyrė vis tie patys 7 taškai, tačiau „Bingo taksi“ parodė kovingumą ir pasivijo savo varžovus. Lemiamu momentu likus žaisti 7 sekundes rezultatas buvo 71:70 ir „Bingo taksi“ turėjo progą baudų metimais persverti rezultatą, tačiau pavyko tik išlyginti, o per lemiamas 7 sekundes pavyko priversti Tadą Mincę suklysti ir taip abi komandos persikėlė į dar papildomas 5 minutes. Pratęsimo metu aistros virė dar labiau, rezultatas svyravo tai į vieną tai į kitą pusę. Situacija likus 13 sekundžių iki pratęsimo pabaigos ir vėl kartojosi, tačiau šį kartą čempionai atsilikdami lemiamu momentu neklydo ir pelnė labai svarbius taškus, Tomas Petrošaitis galingu prasiveržimu išlygino rezultatą ir taip išvedė komandas į dar vieną pratęsimą. Lemtingas ir jau paskutines 5 minutes geriau sužaidė šeimininkai, kurie sugebėjo laimėti antrą pratęsimą rezultatu 12:8. Taip rungtynės baigėsi rezultatu 93:89. „Bangenė/Aivera“ komandai pergalę padėjo iškovoti tai, jog jie vertė varžovus klysti daug dažniau nei klydo patys: 7 prieš 18 klaidų. Visgi, jiems teko pripažinti „Bingo taksi“ dominavimą po krepšiu, nors pastarųjų tai ir neišgelbėjo nuo pralaimėjimo. Nesustabdomai nugalėtojų gretose žaidė Tomas Petrošaitis, kuris pelnė net 35 taškus, 17 taškų „Bingo taksi“ komandoje pelnė Edvinas Sriubas. Po šių rungtynių „Bangenė/Aivera“ išlygina savo pergalių skaičių su pirmoje vietoje stovinčia „Akmenys“ komanda, o „Bingo taksi“ toliau lieka trečioje lentelės pozicijoje.