Pražangos
2020-01-19 Techninė pražanga
2020-01-19 Techninė pražanga
2020-01-13 Techninė pražanga
2020-01-13 Techninė pražanga
2019-12-18 Techninė pražanga
2019-05-13 Techninė pražanga
2019-05-04 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Vėjas
Techninė pražanga 2020-01-16

Rėmėjai

Nuobaudos iš praėjusio sezono
Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
Sausio 3 d., penktadienis
Lauda Motors - Euforija Romeogym 89-68 stat »
Sausio 6 d., pirmadienis
Viesulas REZUS- Bingo taksi Kvieta 67-50 stat »
Sausio 7 d., antradienis
BC Žilvinas R. Sargūno SG-1 (2002/2003) 88-97 stat »
Sausio 8 d., trečiadienis
R. Sargūno SG-1 (2002/2003) SPECAGRA 113-69 stat »
PKKSC (2001) Shotas-Karčema 98-73 stat »
Sausio 13 d., pirmadienis
Taškas Shotas-Karčema 78-96 stat »
Daviska Neformatas-Verslavita 60-50 stat »
Sausio 14 d., antradienis
R. Sargūno SG-2 (2001/2004) KK Draugai 71-68 stat »
Panevėžio balsas Vėjas 66-43 stat »
BC Žilvinas MBP Fortūna 98-90 stat »
Sausio 15 d., trečiadienis
PKKSC (2001) Rėkliai- Alaus mėgėjai 81-96 stat »
BC Jūsų Panevėžys Kvieta 83-50 stat »
Sausio 16 d., ketvirtadienis
Vėjas SPECAGRA 85-68 stat »
Sausio 17 d., penktadienis
Viesulas REZUS- Bingo taksi Romeogym 86-68 stat »
Sausio 19 d., sekmadienis
Lauda Motors - Euforija Adorma- roletai Jums 90-95 stat »
Bangenė/Aivera R. Sargūno SG-1 (2002/2003) 83-84 stat »
Sausio 20 d., pirmadienis
Rėkliai- Alaus mėgėjai R. Sargūno SG-1 (2002/2003) 18:30
Kvieta Plius Minus 19:15
Taškas Panevėžio balsas 20:00
Daviska BC Jūsų Panevėžys 20:15
Sausio 21 d., antradienis
R. Sargūno SG-2 (2001/2004) Lauda Motors - Euforija 18:30
BC Žilvinas Bangenė/Aivera 20:00
Sausio 22 d., trečiadienis
Shotas-Karčema Vėjas 18:30
PKKSC (2001) MBP Fortūna 19:30
Sausio 23 d., ketvirtadienis
Neformatas-Verslavita Kvieta 19:15
Viesulas REZUS- Bingo taksi KK Draugai 20:40
Sausio 24 d., penktadienis
Romeogym Adorma- roletai Jums 19:15
Sausio 26 d., sekmadienis
Plius Minus Daviska 14:45
Sausio 27 d., pirmadienis
Rėkliai- Alaus mėgėjai BC Žilvinas 18:30
Sausio 28 d., antradienis
R. Sargūno SG-1 (2002/2003) Lauda Motors - Euforija 18:00
R. Sargūno SG-2 (2001/2004) Romeogym 18:15
SPECAGRA Taškas 20:15